Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2hónapos anyatejes babát...

1-2hónapos anyatejes babát sétánál mivel "etethetek" meg, ha esetleg éhes lenne?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy elmegyünk sétálni,nyilván miután evett,de ha mégis útközben éhes lenne,és nagyon sírna,lehet nekik adni valamit?Fejjek le esetleg majd tejet és azt vigyem el az útra(ha lesz tejem,ha nem,akkor nyilván tápszer,és akkor fel se tettem volna a kérdést:) ),vagy van valami tea amit újszülött,pár hónapos babák ihatnak?És ha megetetem vagy itatom az úton,akkor ilyenkor is megkell őket büfiztetni?Köszönöm ha segítetek!Aug.-ra várom a babót,és első baba,ezért nemtudom.(29h)
2010. máj. 30. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém tápszeres, így bonyolultabb, de vettem tápszertartó tégelyt meg cumisüvegtermoszt (olyan mint egy kis táska van különbözö nagyságban melegen tartja az üveget ezáltal a vizet). Ha valami van csak összerázom, mindig friss. A barátnöm szoptat, mindig talál egy félreesö helyet, annál egyszerübb pedig nincs mint megszoptatni. De egy újszülöttel a séta nemnagyon tart órákig, olyan hamar ö sem lesz éhes, ha jóllakott.
2010. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én mindig megszoptattam.Szopiztunk már cukrászda mosdojában is.Nem volt egyszerű.Tejet hiába fejtem le,nem fogadta el a cumis üveget.Ha pedig tápszeres azt vihetsz magaddal.Termoszban langyos viz+tápszert teszel el.Minél egyszerübb legyen összedobni.Ne törd a fejed,mindent meg fogsz tudni oldani.
2010. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Nem újszülöttként,hanem 1-2hónapos korába gondoltam,úgy is írtam,mikor már tovább sétálunk azért.Igen tudom hogy az lenne a legjobb ha megszoptatnám olyankor is,de én annak "nem vagyok híve",nemtudnám az utcán vagy bárhol máshol szoptatni,akármennyire is elítél bárki is:S.Itthon vagy házba akármikor,de "mindenki előtt",vagy utcán nemtudnám...
2010. máj. 30. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
én forralt vizet vittem magammal, azt adtam neki.
2010. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, csak még annyit, hogy séta közben, ha előtte jól evett, egyáltalán nem biztos, hogy azért sír, mert éhes, ezer oka lehet, csak attól ha szopizik megnyugszik. erre teljesen jó cumisüvegben egy kis víz is :) sőt az is lehet,hogy csak szomjas.

én sem vagyok híve a nyilvános/vagy wc-kben való szoptatásnak, etetés idejére mindig hazaértünk :)

2010. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. máj. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!