Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen vizet ad a babájának...

Ki milyen vizet ad a babájának? Ha ásványvizet adtok akkor milyet?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves,és még forralt vizet vagy Szentkirályi baba vizet adok neki inni.Sok helyen olvastam,hogy ilyenkor már ihat sima ásványvizet vagy csapvizet.De ha ásványvizet veszek akkor milyeneket vehetek neki?csapvizet merjek adni?
2010. máj. 28. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk olyan pocsék a csapvíz, hogy én se iszom meg. Általában Szentkirályit iszunk mi is, így a baba is azt kap, néha Jana babavizet veszek neki(leginkább a praktikus üvege miatt), de gyakorlatilag szinte bármelyik, jó minőségű szénsavmentes vizet adhatod. Én is adtam már többfélét.
2010. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én adok neki csapvizet is meg ásványvizet is.Ásványvizet álatlában theodorát veszek mert nálunk csak issza a nagyobb is.
2010. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nestle Aquarelt iszik a lányom, igazából az a lényeg, hogy ne legyen magas a nátriumtartalma.
2010. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagyobbik lányom 2,5 éves,de mivel van egy kicsi lánykám is,így még mindig Jana babyt adok neki.De persze ivott már másfajtát is,ha éppen olyan helyen vagyunk.Csapvizet azt én se iszom meg szívesen,így a gyereknek se adok...
2010. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 2 éves,és még mindig a Szentkirályi,vagy az Óbudai baba vizet kapja,mert a sógornőm árulj,nagy tételben rendeli,így én jóval olcsóbban jutok hozzá(ebből készítem neki a tápszert(tejérzékeny,még mielőtt valaki beszólna,hogy miért is tápszert kap).Ha a sima ásványvizet adnám,"lágy" vizet kapa,vagyis olyat,amelyiknek minimális az ásványi anyag tartalma(a magas á.a. tartalom miatt nem ajánlják a kicsiknek az ásványvizeket).Sztem a google-ba beütve megtalálod az ilyen vizeket.
2010. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!