Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nincs akkora étvágya a...

Miért nincs akkora étvágya a két hónapos kisfiamnak mint eddig?

Figyelt kérdés
Lehet hogy a meleg miatt nincs étvágya? Akkor most megint fejnem kell, mert nem üríti ki a mellem. Már be állt a kereslet-kínálat, úgyhogy kicsit sajnálom.
2010. máj. 27. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, h a meleg miatt nem eszik most annyit. Begyullad a melled, ha nem fejed le? mert nekem nem kellett soha fejnem ilyenkor, mert hamar követte a kevesebb igényeket is
2010. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen a meleg közrejátszik.A babák is kevesebbet esznek ilyenkor.

2010. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is épp kérdezni akartam. A kisfiam 50 grammokat eszik, de óránként kéri a cicit, és akkor csak 10 gr-ot szopik, gondolom szomjas. Ezért már alig van tejem. Ha megint többet akarna enni, vajon akkor lenne megint több tejem? Bocs, hogy így belekérdezek a kérdésedbe, de most én is ezen aggódom.
2010. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az oltás után volt ilyen, akkor nekem sajnos el is apadt a tejem, megfogyatkozott és nem jött vissza, aztán már szopizni sem volt hajlandó.

Szerintem fejjél, minél többet, legfeljebb lefagyasztod!

Nálunk 2-3 hétig rossz volt az étvágya és talán amióta nem szopizik, nagyon keveset is eszik. Majdhogynem kevesebbet mint akkoriban. 4 hós és már elkezdtem a kóstoltatást, mert a tápszer nem igazán fekszik neki és vashiányos is.

2010. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az első válaszolónak. Sajnos már előfordult egyszer hogy nem ürült ki a mellem és egyik napról a másikra begyulladt. De ez még az első hetekben volt. Azóta nagyon vigyázok.

2010. máj. 31. 06:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!