Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nincs étvágya a kisfiamn...

Miért nincs étvágya a kisfiamnak? 8 hónapos és tegnap óta alig akar enni! Játszik csak a cumisüveggel és ilyen 50ml tápszert meghagy! 2 foga kinnt van már neki!

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ugyan ez a helyzet csak már 4. napja van ma.

Tiszta ideg vagyok, hogy mindent kiöntök, mert nem eszi meg a baba (9h).


A férjem hozott baba piskóta tallért és azt adom, amikor már nem bírom, hogy nem eszik + túró rudit(leszedem a csokit róla). Anyatejes, de az nem elég egy ekkora babának, úgyhogy vettem tápszert, amit szintén nem iszik meg. Nestlé kakaóval vagyok kénytelen ízesíteni, így megissza este. Remélem nem tart sokáig ez a nem evés, biztos a fogacskák miatt van :(

2010. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyiből hagy meg 50et? Ha 210-ből akkor sztem nincs baj. A kanalast megeszi? Fogra gyanakszom. Ha a torka fájna, akkor semmit nem enne, nekünk volt ilyen, de csak ha nem eszik olyan sokat mint máskor akkor szerintem fogzik.
2010. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én 7 hetes fiam sem eszik rendesen 2-3 napja, de nem idegeskedek ezen. Szerintem az időjárás miatt lehet. Ha baja lenne, akkor úgy is sírna. Majd 2 nap múlve meg többet eszik. Már máskor is volt ilyen.
2010. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a neten találtam, "Éhségsztrájk" a cikk címe.

[link]

2010. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!