Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt nem fogjátok elhinni, de...

Ezt nem fogjátok elhinni, de érdekel, hogy más is tapasztalt-e hasonlót?

Figyelt kérdés

pontosan 5 hetes fiamat tegnap leraktam a kinyitott kanapéra hasonfekve, amíg előkészültem a fürdetéshez.

még jó, hogy ott álltam még nem messze, mert annyira bedühödött, hogy kinyomta magát és átfordult a hátára!!!!

ez nagyon durva. épp hogy el tudtam kapni, nehogy leessen!

ettől persze még nem tud forogni.

de azt hiszem kéne egy állítható járókát venni ide a nappaliba, mert ezek után nem szívesen hagyon a kanapén.... nehogy lefötörjön és megüsse magát..

vélemények?


2010. máj. 24. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Tök normalis az en kisfiam 3 hetesen fordult igy at es 5 hetes koratol rendszeresen forgolodott :D Nem szabad egyedül hagyni, vagy szepen jatszoszönyegre vagy habtapira teszed a földre, onnan mar nincs hova esni.
2010. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A lányom 6 hetes 2 naposan fordult hasról hanyatt a pelenkázón. Ezért nem hagyjuk magason, veszélyes helyen egyedül, mert nem lehet tudni, hogy mikor áll elő egy újabb "mutatvánnyal". De persze a legnagyobb odafigyelés mellett is történnek balesetek.

Nálunk is járólap van, én a konyha közepére terítek 2 pokróvot, jó távol mindentől, nehogy valamit lefejeljen.

2010. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Annyira utált hason feküdni, h megcsinálta 3 hetesen ugyanezt az én kisfiam is!
2010. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

halljátok, azért tényleg résen kell lenni!!!

gyorsan megvan a baj..

2010. máj. 24. 22:09
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia.


Az en lanyom meg atfordulni nem fordult at, de jatek kozben rendszeresen az oldalara gurul.

Felhuzza a kis labat es eldol, mit egy teli zsak :)

Eleg regota csinalja, de nem azert mert forogni akar.

Eloszor 6 hetesen csinalta.Mar elmult 3 honapos de forogni nem akar, de ra is er meg vele.

Addig vagyok nyugott amig ott van ahova leteszem :D

Utana jon az idegeskedes, mert elesik meguti magat stb.

2010. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!