Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alábbi nevek közül nem...

Az alábbi nevek közül nem tudunk dönteni. Melyiket adnátok?

Figyelt kérdés
Emerka, Nissza, Tiara, Esma
2017. júl. 26. 23:33
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
A nisszát meg mindenki Nissanozni fogja.. meg olyan mintha csak egy becenév lenne. Barátnőm Anissza, de vagy Nisszának hívjuk vagy Anisszának és mindenki dicséri a nevét.
2017. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Tiara
2017. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon ritka, hogy egyet sem tudok választani a felsoroltakból, (persze az nem jelenti, hogy adnám is), de ezek közül mind gáz.
2017. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Talán, ha nagyon muszáj akkor az Emerka. Még ez emlékeztet a legjobban egy névre.

Nissza- vissza? Mivan? És hogyan becézed, Nini?

Tiara- fejdísz (a Tia is gáz)

Esma- valamiért az alkonyat jut róla eszembe, ott voltak ilyen hülye nevek


Sztm még valogassatok

2017. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Szia! Szerintem is a Tiara a legszebb.(bár megvallom idáig egyik névről sem hallottam, de ez a név nagyon megfogott😊) És gratulálok a picúrhoz...😊❤
2017. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Emerka-olyan mintha nem tudná leírni a saját nevét

Nissza-hiányos, becenév

Tiara-ez egy főnév, nem adnék használati tárgy nevet a gyerekemnek, ráadásul egy bizonyos népcsoport szereti a hasonló stílusú neveket

Esma-Esholnap? ez nagyon csúfolható



Összességében én egyik névvel se szúrnék ki a gyerekemmel, vannak olyan extra nevek amik vállalhatóak legalább még ha nem is szépek..de ezek vállalhatatlanok és csúnyák is.

2017. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
19%
Azt nem értem, miért nem lehet normális nevet választani? Van miből szerintem. Nem egy kutyának adsz nevet hanem a gyerekednek! Szerencsétlen 18 éves koráig meg se változtathatja.
2017. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!