Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alábbi nevek közül nem...

Az alábbi nevek közül nem tudunk dönteni. Melyiket adnátok?

Figyelt kérdés
Emerka, Nissza, Tiara, Esma
2017. júl. 26. 23:33
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
82%
Nissza.
2017. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%
Ha mondjuk egy fegyvert szoritanak a fejemhez, a Tiarát valasztanam.
2017. júl. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
93%
A Tiara nem hangzik rosszul, de nem névként. Akkor már Tiana vagy valami. Tiarával eléggé cseszegethetik a gyereket. A Nisszáról nekem a Nissan jutott eszembe, de akkor még esetleg ez a leg elviselhetőbb. Esma se olyan rossz, bár elég szokatlan, Eszma jobban hangzana, csak az meg hülye "jelentéssel" bír (megesz ma xD). Emerka borzalom. Olyan, mintha egy olyan ember találta volna ki ezt a nevet, aki nincs tisztában a magas és mély magánhangzós szavak toldalékolásával
2017. júl. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
71%
Én sem tudok dönteni, hogy melyik név idiótább.
2017. júl. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
35%

6!


Kár, hogy az általad felsorolt nevek egyike sem valós, csupán varosi legenda, mivel ezek nem anyakönyvehetoek.

Nekem az Esma tetszik legjobban, kérdező

2017. júl. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
37%

Ha nagyon kell valasztani, Tiara


12-es de anyakonyveztetheto nevek..


Nalunk az oviban van egy Safely nevu kislany..

Kedves nevnek tartom..

2017. júl. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
20%
Nem anyakonyvezheto egyik sem, utolsó. Az általad írt Safely sem - ha a gyereket így hívják, az egyik szülő külföldi.
2017. júl. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát jómagam egyiket sem adnám... nekem nagyzolós királylányosak vagy visszakérdezősek - max. a Tiara az ismertebb (amiről egy Disney hercegnő képe ugrana be, de ez felnőtt korban már nem szerencsés, pláne ha nem tipikus "csajos" nő lesz). Az Emerka az Emerencia, az Esma/Eszma az Eszmeralda rövidítése. A Nisszát nem találtam, de gondolom, valami ..níz, ..nisz végű névből jöhetett női változat.


Off: A Sáfély anyakönyvezhető.

2017. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Ja, nem tudtam hogy ékezetes név, utolsó.
2017. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
80%
Miert vad idegenek nevezzek el a gyereked ? Kit erdekel, hogy hivjak ? Szegeny, meg meg sem szuletett, de mar itt nagyzolsz.
2017. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!