Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik kérdésnél szeretjük egymást, a másiknál meg utálkozunk?

Figyelt kérdés

Bizti van olyan, hogy az egyik kérdésben de szép a babád, köszi, hogy segítettél te olyan rendes vagy, a másik kérdésben meg elküldjük egymást melegebb éghajlatra?

Csak a példa kedvéért!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


de még ezeregy ilyen kérdést linkelhettem volna be!!!!


2010. máj. 18. 16:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés:-)

És tudod mi a legfurább? Amikor a legdepibb vagyok és kétségbeesésemben kérdezek valamit, hogy majd megnyugtattok, akkor tuti csak szardobálást kapok.

És ez akkor nagyon nagyon rosszul tud esni...

De én is utálom, ha már nem is a kérdésről szól a dolog, csak egymás utálkozásáról.

De ez már sokadik ilyen téma, sajna nem változunk...

Én mindig kulturált vagyok és a segítő szándék vezérel, ha válaszolok, nem az, hogy kiéljem agresszivitásom...

2010. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért van ez mert nagy az isten állatkertje.Nem kell mindenben egyetértenünk, a való életben is sokszor egymásnak fordul két barát véleménye, ez eddig oké is, de mivel itt nincs arc, jobban kinyitják a szájukat...megy a balhé.


Csak egy esetet hadd mondjak. Ott volt Ada és Abi. Ő fel merte vállalni a nevét, kiírta, sokan támadták is érte, hogy mégis hogy meri kiírni amikor ez egy anonim fórum. Olvastam a kérdéseit, a válaszait, tényleg sokszor segített és ki is merte nyilvánítani a véleményét még akkor is ha ez szemben állt a többiekével. Egy ember ellene fordult (értem arra a nőre aki alig pár nappal a szülése után szidta), mert utána a többi marha, elüldözték innen.

Most meg mit csinálnak? Verik a mellüket a nagy anonimitásra de felrakják a gyerekeik képét, kiírják a nevüket, szépségversenyt rendeznek, de az persze nem baj.


Akkor kérdem én,mire volt jó ez az egész?

2010. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ezt én sem értem... elméletileg az lenne az értelme az oldalnak, hogy segítsük egymást és hogy legyen egy kis társaságunk és felnőtt beszélgetőpartnerünk a babázós hétköznapokban.. ehhez képest ....

Szerintem az a baj, hogy anonim az oldal, én jobban örülnék neki,ha lehetne látni, hogy ki írja a választ, mert akkor lehet, hogy alapból átugranék egy-két hsz-t...:)))

az a legidegesítőbb szerintem, amikor egy anyuka azt hiszi, hogy minden gyerek olyan, mint az övé, ergo ő mindent tud, és ha valaki máshogy csinálja a dolgokat (pl egy tök más tipusú gyerekkel) akkor azt lehordja a sárga földig, és le rossz anyázza.. holott lehet, neki ezerszer könnyebb dolga van, és el sem tudja képzelni milyen nehéz pl hónapokig/évekig éjszakázni egy rosszalvó gyerekkel... most csak mondtam egy példát.

2010. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!