Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan írták egy kérdésnél,...

Sokan írták egy kérdésnél, hogy nem vasalnak. Nem gyűrött a ruhátok? És a babáé? Nem zavar titeket?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik kérdés volt...

Én sem szoktam vasalni, csak ha már nagyon muszáj.

Eleve olyan ruhákat veszek, amik nem igényelnek vasalást.

És nem gyűrött a ruhám. :) Azt nem bírnám elviselni.

2009. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 vav22 ***** válasza:
Nem tudom melyik kérdésre gondolsz, de engem zavar ha gyűrött a ruhám. Nincs sok gyűrődős anyagú ruhám, előre nem vasalom ki, ha tudom, hogy abba megyek kivasalom előtte. A babám két hónap múlva születik meg. Eleinte kifogom vasalni a kis ruháit, de később neki is csak ha amelyik gyűrött azt.
2009. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem kizárólag úgy vesz fel valamit ha ki van vasalva, így az enyémeimet is kivasalom! A kicsiét is mindig vasalom.
2009. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Soha nem vasalom a ruháim, mégsem gyűröttek, és a kicsié sem.:) És a gyerekorvos, mondta, hogy meg ne próbáljak vasalni, nem steril ez a baba.Pedig koraszülött volt!
2009. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Én is csak azokat vasalom amiket muszáj. Nem gyűrődős ruhákat veszek és mosás után jól kirázva, szépen teregetve nyugodtan hordhatók.
2009. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
én se vasalok. olyan cuccokat hordunk, amiket nem kell. főleg bőcuccokat, mi ilyen lazagyerekek vagyunk :D a lányom ruháit sem vasalom, a body-kat feleslegesnek tartom, a rugijait meg nem is lehet vasalni, a plüssökre is rá van írva, hogy nem lehet. a vékonyabbak sem gyűrődnek. akkor veszem elő a vasalót, ha lagziba megyünk vagy valami ilyesmi, amikor gálában kell menni. mert azok a cuccok viszont vasalás nélkül tényleg úgy néznek ki, mintha a kutya szájából rángatták volna elő őket. utálok vasalni. közrejátszik sztem az is, hogy anyám is utált vasalni, soha nem is vasalt.
2009. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia!Én is csak 1X vasaltam ki a baba ruháit még mielőtt nem született meg. Aztán el is felejtettem, de nem gyűröttek. 400-as fordulaton centrizem, és kirázom mielőtt a szárítóra rakom. Soha egy ruhánk sem gyűrött és a férjem ingjeit is így csinálom, csak az övét vállfán szárítom, miután kiráztam. Te hányason centrifugázod a ruháidat, hogy gyűröttek?
2009. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a baba ruháit vasalom meg apa ingeit a munkába. Egyébként meg úgy teregetek, hogy ne legyen gyűrött.
2009. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha valamit utálok, hát az a vasalás, főleg mikor nyár, van és 29 fok van a lakásban.Télen mikor fázom ez kellemesebb.:D De próbálok nem gyűrűdő nayagú ruhákat venni.
2009. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én mindent vasalok,én sem szeretem,de megcsinálom.Én sem veszem fel úgy,hogy ott a kötél nyoma a hátamon,pedig szépen teregetek és vállfára rakok szinte mindent,de még így is gyüröttnek látom.Az ágyneműt,törülközőt még a farmerokat is vasalom.Én így láttam otthon és nekem ez a természetes.

9hós kislegény anyuja

2009. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!