Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan írták egy kérdésnél,...

Sokan írták egy kérdésnél, hogy nem vasalnak. Nem gyűrött a ruhátok? És a babáé? Nem zavar titeket?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 15:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés bennem is felmerült. 400-as fordulaton még nem centriztem, én mindig 1000-es fordulaton használom, na az jól nézne ki vasalás nélkül:)

Lányok, kövezzetek meg, de én szeretek vasalni...:)

2009. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%
Ízlések és pofonok, én Naaaagyon utálok vasalni és nem is vasalok, csak ha nagyon fontos, de ettől még nem leszek rosszabb ember mint aki élére vasalja a ruháit!:-) És nekem anyukám mindent élére vsalt, és velem is vasaltatott amíg ott laktam, és lehet ezért utálom annyira.Amúgy mikor elköltöztem édesanyámtól akkor én még a fehérneműket is vasaltam, meg a törölközőt is, és rájöttem, hogy csak felesleges időpazarlás, árampazarlás.Na erre varjatok gombot élére vasalósok!:-)
2009. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17.15 ös vagyok, még annyit, hogy soha nem jártam gyűrödt ruhában, szépen kiigazítom,és gyönyörűek a truháim, mint én.:D Egy 15 hós kislány anyukája
2009. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
16,15 öskének üzenem, hogy vasalás után ha gyűrödtnek látod a ruhát, akkor valószínűleg nem jól csinálsz valamit!Én tökéletesen szépnek látom a ruháim ha kivasalom plána, ha nem akkor sem gyűrödt, mert olyan anyagokat vásárolok, ami nem gyűrődik,és azt az időt, amit evvel megspórolok, azt inkább a kislányommal töltöm.:)))És ha gondolod, szívesen adok praktikákat, hogy ne láds vasalás után gyűrödtnek!:D
2009. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A vasalással fertőtlenítünk! ha magas hőfokon és gőz nélkül vasalsz!
2009. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mért kellene fertőtlenítenünk a baba ruháit, vagy sterilen akarod tartani? Evvel az erővel akár sterilbabaszobát is előállíthatsz neki,de evvel az immunrenmdszere nem fog erősödni.Szóval, csak szeretném kérdezni az előttem szólótól, hogy talán a babakocsit is ki szoktad vasalni amibe befekteted a gyereket? Vagy esetleg mielőtt megfogod a babádat, akkor lefertőtleníted a kezed, vagy éppen a cicit amiből szívja a tejet? Én csak akkor vasaltam amikor hazahoztam a kórházból a babámat, de csak azért mert koraszülött volt.Még két hétig maszkot is hordani kellett, mert infulenzaszezon volt.De az gyerekorvos tanácsára abbahagytam a vasalást, és képzeld el, hogy 15 hós a kisbabám, és soha nem volt beteg, pedig tápszeres baba, mert sajnos nem adatott meg az anyatej,a koraszülés miatt, meg császár utáni komplikácó lépett fel.Hiába küzdöttem foggal körömmel, az a kicsi elapadt, remélem ettől még leszek rosszabb anya, mint aki 2 éves koráig szoptat.Vagy attól sem, hogy nem vasaltam ki a ruháit, mert az orvosom ezt ajánlotta immunerősítőként.Nekem bevállt!:)))
2009. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Előző voltam, még annyit, hogy babóm 15 hós, és 11 kg most , és 2 kg al született, mert koraszülöttség miatt.
2009. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hú, de sokan írtatok. Én továbbra sem tudom elképzelni, hogy ne vasaljam a ruhákat. Hogy nem lesz gyűrött egy pamut póló?pedig 400-on centrizek..
2009. máj. 28. 19:46
 19/21 anonim ***** válasza:
Én 1200 centrizek és mégis ki lehet terigetni úgy, hogy jó lesgyen. Legszívesebben elásnám a vasalót.
2009. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
16.15-ös vagyok,ha rendesen elolvastad volna a válaszomat nem írtál volna ekkora marhaságot,a teregetés után látom gyűröttnek a ruhákat,nem vasalás után akárhogy is rázom nekem nem lesz sima,ja és akkor vasalok,ha a fiam alszik,így nem veszek el időt a játékból:D Különben jó neked,hogy csak olyan ruhákat veszel,én még nem találtam olyat,amin ne maradna meg a kötél,vállfa,csipesz nyoma:)Szép napot.
2009. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!