Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerkőcötök keresztelőjén...

Gyerkőcötök keresztelőjén kellett fizetni, vagy megtiszteltétek valamennyivel a templomot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett. Viszont adtunk 5000Ft-ot a templomnak.
2010. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk kerek-perec megmondta,hogy 10000 lesz,a keresztszülők fizették.De gy volt az esküvőn is....
2010. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kellett,de 10000 adtunk és egy üveg italt!
2010. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az egyházi adót fizettük be, de nem volt kötelező. Azt hiszem 5000-Ft volt kettőnk nevében.
2010. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert a kisfiamnak tegnap volt a keresztelője és sokáig vaciláltam, hogy mennyivel tiszteljem meg az atyát, akit kb. 2 hónapig próbáltam elérni a templomban, vagy telefonon. Soha sem vette fel és nem is hívott vissza. Mikor a templomban találkoztunk, akkor ki volt akadva,hogy ez a dátum ezért nem jó, az meg azért. Alig akart időpontot adni és nem tűnt túl boldognak, hogy egy kis ember be akar állni a keresztény egyház "bárányai" közé. Így csak 2000 ft került a boritékba, ami miatt egy kicsi lelki furim van.
2010. máj. 17. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,a kerek pereces vagyok...szerintem ezek mellett a körülmények mellett ne legyen lelkifurdalásod,ha tényleg nem tett azért semmit,hogy az egyházát mire felesküdött!!!bővítse,akkor erről ennyit.Nekünk nagyon nagy szerencsénk van a papunkkal egy végtelenül jó ember bármilyen kompromisszum köthető vele,persze határokon belül.Szerintem ne legyen lelkifurdalásod!!!Legyen neki a "főnöke" előtt,ha ilyen "lelkiismeretes"!!!
2010. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!