Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetesen valamennyivel...

36hetesen valamennyivel kevesebb a magzatvizem, akkor szivárog, ez nem jelent gondot?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Bocs, de nem értem! Észrevetted, hogy szivárog? Ha nem tud róla orvos, akkor értesíteni kell!

Én 31 hetes vagyok, tegnap derült ki, hogy az átlagosnál kevesebb. Ezért mostantól hetente kell járnom flow-ra és kéthetente UH-ra, hogy folyamatosan figyelhessék, tovább csökken-e. Mert akkor szülés...

Szerencsére, Te jobb helyzetben vagy, 36 hetesen!

2008. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is ez volt és a flowmetrián mondták, hogy előbb meg kell indítani.Szerinte kérj egy ilyan vizsgálatot, ha nincs baj, akkor várj míg magától be nem indul.
2008. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem meg ne aggódj,amíg az orvos nem mondja,hogy baj van.Nekem is kevesebb volt az átlagnál és minden rendben volt!
2008. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a gyógyszertárban lehet olyan betét félét (nem tudom pontosan mi a neve)kapni ami elszineződik ha szivárog a magzatvíz, szerintem érdemes lenne kipróbálnod
2008. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziaztok, megtudna nekem valaki mondani hogy hivjak ezt a betetet? Koszi
2009. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!