Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindennap főztök babáitoknak,...

Mindennap főztök babáitoknak, bébiételt milyen sűrűn szoktatok adni Nekik?

Figyelt kérdés
Lányom 8 hónapos, sokszor tanácstalan vagyok, hogy mit főzzek Neki, nem szeretném mindig ugyanazt, de néha nincs semmi ötletem. Ilyenkor marad a bébiétel, bármilyet megeszik.
2010. máj. 12. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az a helyzet,hogy a saját főzit nem igazán szereti.Mindig főzök neki,de általában fel kell bontani 1 üveg bébiételt.Azokat szereti,de csak az 5-6 hósakat, pedig már 8 hós.Úgy is szoktam hogy a saját főzibe keverek bébikaját, úgy esetleg megeszi, tehát nálunk az üveges napi szinten megy.
2010. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igyekszem én főzni, sokszor 2 napra főzök, mint ma is, holnap is ezt fogja kapni amit ma. De adok üvegeset is, ha épp nincs rá idő mert úgy jön ki a séta hogy már nem tudok főzni mert éhes és sír, vagy ha megyünk valahová. Viszont aminek nincs már szezonja és esetleg a fagyasztóból magam által elrakott is elfogy (cékla, cukkini, sütőtök van sütve-fagyasztva) akkor jön a bébiétel. Szerencsére mindegyiket megeszi.

Gyümiből szoktam még üvegeset venni (szilva és hasonlók ami jelenleg nincs).

Üdv. 7,5 hónapos baba anyukája (L)

2010. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A főziket mindíg magam készítem, mert a legtöbb alig tartalmazza a ráírt összetevőt. A gyümit szoktam olyat venni üvegeset, ami ilyenkor még nem kapható a zöldségesnél. 5 hós
2010. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém soha nem evett még üvegeset. Elég gyakran főzök neki, de messze nem mindennap - ha tehetem, nagyobb adagokat készítek, azt lefagyasztom, és "rájárunk". Ennyi idős korában gyümölcsöt adtam neki rengeteget, a legkülönbözőbb formákban - egy- vagy többféle összeturmixolva, gyümölcsös rizs, gyümölcsös főtt kukoricadara stb. Hasonlóan párolt vagy levesbe főtt zöldségeket. Nálunk ebben a korban jött be a hús is, az növelte a változatosságot, szinte bármilyen főzeléket feldob kevés főtt, darált csirkehús pl. De ette a durumtésztát is. A krumpli is szinte bármihez jó, ha már elkezditek a glutént, lehet csinálni krumpligombócot kis liszttel, és abba is mehet mindenféle zöldség! 13 hós fiú anyukája
2010. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!