Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok-e lejárt szavatosságú,...

Adnátok-e lejárt szavatosságú, de ízre, illatra egyáltalán nem rossz üveges bébiételt 5 és fél hónapos babának?

Figyelt kérdés

A neve: karfiol krumplival, (hippes), kaptunk adományt rengeteget.

Április 14-én járt le a szavatossága, előtte már kapott belőle, ízlett neki. Sajnálnám kidobni, mert ha jó, miért ne enné meg.....megkóstoltam, sztem semmi ízváltozása nincs, nem büdös, stb...

Kíváncsi lennék a véleményetekre....

Köszönöm!


2010. máj. 12. 11:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is kaptunk így hamit, hasonló helyzet volt. Én oda adtam a babámnak, nem lett semmi gond belőle(se hasmenés, se gyomorrontás). Arra figyeltem csak, hogy ha nem fogyott el elsőre az üvegből, akkor másodszorra már nem melegítettem meg és nem adtam neki. )R(
2010. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha semmi baja nyugodtan odaadhatod. Olyan nincs, hogy tegnap még jó volt,mert volt szavatossága, ma meg már nem. Kereskedelembe is forgalomba hozható olyan élelmiszer, aminek lejárt a szavatossága. Pontosan az eredeti szavatosság 1/4 idejéig-csökkentett áron. Kóstold meg mindig előtte ,éreznéd ha nem lenne jó.
2010. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En sem adnam oda!!!
2010. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem a gyereken kell sporolni,nekem egy percig se lene kérdéses,babának csak frisset!
2010. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!