Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok-e lejárt szavatosságú,...

Adnátok-e lejárt szavatosságú, de ízre, illatra egyáltalán nem rossz üveges bébiételt 5 és fél hónapos babának?

Figyelt kérdés

A neve: karfiol krumplival, (hippes), kaptunk adományt rengeteget.

Április 14-én járt le a szavatossága, előtte már kapott belőle, ízlett neki. Sajnálnám kidobni, mert ha jó, miért ne enné meg.....megkóstoltam, sztem semmi ízváltozása nincs, nem büdös, stb...

Kíváncsi lennék a véleményetekre....

Köszönöm!


2010. máj. 12. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem adnám oda a babának.Biztos ami biztos.
2010. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocs én nem adnám neki , én sem eszem meg a lejárt szav.idejű kaját.
2010. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, én sem enném meg azt, ami már 1 hónapja lejárt. Mondjuk kis tartással van az a szavatosság, de babánál 1 hónap már szerintem sok.
2010. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát nem,én sem eszem meg azt ami lejárt,nem még egy 4-5 honapos baba.
2010. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én sem adnám neki oda
2010. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmikepp nem adnam oda egy akkora babanak, barmennyire is sajnalom kidobni.Nem potyara irjak ra a szavatosagi idot, es hiaba, hogy az izeben nem valtozott meg, de ki tudja milyen mereganyagok termelodnek benne.meg egy felnottnek sem tanacsos megenni egy lejart szavatossagu kajat.
2010. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem látsz és érzel semmi rosszat a babyételen, ne add oda a babádnak légyszíves!!

Tele lehet baktériummal stb..!!!

2010. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Szívem szerint én sem adnám oda, de egy ismerősöm - akinek szintén kisgyermeke van - azt mondta, biztosan odaadná....végülis mi baja lenne tőle....??
2010. máj. 12. 12:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Gyomorrontás , hányás , hasmenés !
2010. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Meggyőztetek! :)

Köszike!

(végülis a válaszokat az én első gondolataimat igazolták) csak tényleg kivácsi voltam, mert azért el tudja az embert bizonytalanítani néha, ha valaki szinte hülyének nézi, amiért így dönt (pocsékba megy, stb)

2010. máj. 12. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!