Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kezdjek a gyerekorvossal,...

Mit kezdjek a gyerekorvossal, aki állandóan beszól valamit a miatt, mert császárral szültem?

Figyelt kérdés

Egy hónapos kislányom van, másodszor találkozom a gyerekorvosunkkal. Első alkalommal csak azt hittem, a véleményét mondja csak el a dologgal kapcsolatban, amikor meglátta, hogy magánklinikán szültem császárral, hogy "jobban jártam volna egy gátmetszéssel", erre hittem azt, hogy ezt csak úgy mondja, nem ellenem irányult. Ma viszont megint találkoztam volna vele megint és azt mondta, hogy "ennél hihetőbb indokot is kitalálhattak volna", de ami betette a kaput, hogy rákérdezett arra is, hogy ugyan áruljam már el, mennyivel többet tettem abba a borítékba, hogy hogy is működik ez manapság.

Hangsúlyozom és már elmondtam neki, hogy 20 órát vajúdtam előtte és úgy császároztak, hogy elment a baba szívhangja, az enyém meg 200 volt...

Más is találkozott már ilyennel? Orvos létére igazán érthetne hozzá ennyire.



2017. márc. 16. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőség rá válts orvost. Ne foglalkozz vele, ő gyerekorvos , nem nőgyógyász, semmi köze hozzá. Sokára lesz még nagykorú a gyermeked hogy ő válasszon orvost és egyedül menjen, így minél előbb szabadulj meg tőle, ne szívja a véred minden alkalommal. Mi is váltottunk , mert a mi dokink folyamatosan nyomta az antibiotikumot a gyerekbe és elegem lett. A mostani orvosunk csak tényleg indokolt esetben gyógyszerezi, sok hasznos ötlettel is ellátott mikor mit csináljak. Nagyon örülök hogy váltottam.
2017. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Komolyan ilyen nehéz?

"Kedves doktornő,a szülésem körülményei nem tartoznak ide. Igen,császárral szültem,mert megvolt az indoka,nem én kértem. Ha pedig a továbbiakban is a gyerek ellátása helyett lényegtelen dolgokra koncentrál kénytelen leszel orvost váltani,mert a szülés legyen a nőgyógyász dolga,a gyerek pedig a gyerekorvosé!"

És még bunkó sem voltál!

Tanulólecke level 1: ha te nem véded meg magad,ki fog? És ki fog a gyereked mellett kiállni,ha te sem??

2017. márc. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott!

Én mondhatni kértem a 2. császárt, bár okom is volt rá. Köszönöm meg vagyunk. A gyerek is, én is! Nekem nem fontos,hogy hol jön ki a gyerek. A lényeg az eredmény.

És tényleg senkinek semmi köze hozzá.

Nálunk eszébe sem jutott a gyerekorvosnak felhozni.

2017. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%

En is levaltanam. Nekem a vedono pofazott a szoptatasrol mikor tapszereztem.

Ha kovetkezonek szulok, en is csaszart kerek. Es valaki beledumal ebbe vagy a szoptatasba elkuldom a francba, mar nagyon elegem van.

2017. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!