Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kezdjek a gyerekorvossal,...

Mit kezdjek a gyerekorvossal, aki állandóan beszól valamit a miatt, mert császárral szültem?

Figyelt kérdés

Egy hónapos kislányom van, másodszor találkozom a gyerekorvosunkkal. Első alkalommal csak azt hittem, a véleményét mondja csak el a dologgal kapcsolatban, amikor meglátta, hogy magánklinikán szültem császárral, hogy "jobban jártam volna egy gátmetszéssel", erre hittem azt, hogy ezt csak úgy mondja, nem ellenem irányult. Ma viszont megint találkoztam volna vele megint és azt mondta, hogy "ennél hihetőbb indokot is kitalálhattak volna", de ami betette a kaput, hogy rákérdezett arra is, hogy ugyan áruljam már el, mennyivel többet tettem abba a borítékba, hogy hogy is működik ez manapság.

Hangsúlyozom és már elmondtam neki, hogy 20 órát vajúdtam előtte és úgy császároztak, hogy elment a baba szívhangja, az enyém meg 200 volt...

Más is találkozott már ilyennel? Orvos létére igazán érthetne hozzá ennyire.



2017. márc. 16. 20:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért, elcsúszhatott valami, de a lényeg szerintem érthető.
2017. márc. 16. 20:11
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Mit foglalkozol vele? Ha nem tetszik kérd át a gyereket máshoz
2017. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szabad orvosválasztás van. Keresnék másikat. Nem kell magyarázkodnod a császár miatt.
2017. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ajánld fel a nőgyógyászod telefonszámát, hogy beszélje meg esetleg vele a dolgot. Most komolyan ennyire unatkozik, hogy ezzel van elfoglalva.
2017. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad! Igen is mondd meg neki,hogy nálad sem választás kérdése volt! Az életetek múlt rajta.Én tuti másikat keresnék.
2017. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Te jó ég... :/ Ha van energiád és időd, válts orvost! Azt meg lehet tenni.


Barátnőmnek a védőnője volt hasonló. Ő is nekem öntötte ki a lelkét minden látogatás után, annyira utálta. A védőnőt sajna nem lehet lecserélni. De ha nagyon eleged van ebből az orvosból, menj másikhoz. Tényleg. Később is fontos lesz, hogy jó viszonyt ápoljatok, úgy ertem, megbízz benne. Ez az orvos elég fura :/

2017. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat en eloszor jol megmondanam neki a magamet, de ugy hogy kopni nyelni nem tudna, aztan orvost valtanek. Egyaltalan mi koze van hozza??? A baba egeszsegevel foglalkozzon, ne azzal hogy csaszar volt-e vagy sem. Ezek utan hogy menjen hozza az ember bizalommal es nyugodtan ha barmi baja van a gyerekenek a jovoben?
2017. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
tegyél panaszt
2017. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán ki az a hü.lye aki fizet a császárért? Sajnos volt részem mindkettőben...

Orvos létére tudhatná, hogy lehet érzéstelenítővel és edával is szülni! Amihez neki, megint csak semmi köze.

Amúgy ne foglalkozz vele! Az a lényeg, hogy a baba és te is jól vagytok! Abban a helyzetben a császár volt az egyetlen megoldás.

Az meg, hogy magánklinikán szülsz magánügyed. Ha megtehetitek egyértelmű a választás.

Egy irígy p.csa az orvos. Ennyi.

2017. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
Ő is unatkozik, ha ezzel foglalkozik, de neked se lehet sok jobb dolgod... mit kell ezen háborogni? Vagy mondd meg neki határozottan a véleményed, és ejtsétek a témát, vagy ha félsz tőle, akkor kérd át magatokat másik orvoshoz. Ennyi.
2017. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!