Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után 2 hónappal dolgozni?

Szülés után 2 hónappal dolgozni?

Figyelt kérdés
Most találkoztam egy kismamával, és azt mondta, hogy szülés után 2 hónappal már vissza is megy dolgozni,most még 1 hónapja van hátra, de végig dolgozni fog. Megdöbbentem és azóta is ezen jár az agyam.Milyen lesz annak a babának az élete, ha nem is látja szinte az anyukáját? Ennyire számít a pénz? Szerintetek?
2010. máj. 7. 20:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
62%
nem szeretem az ilyet ha valamelyik valaszolo nem pozitivumot ir,akkor azt rogton le kell fikazni kedves kerdezo?Amugy meg tudod mi a velemenyem,szerintem te,magadrol irtal csak megnyugtatast akarsz itt kapni hogy rossz anya vagy e?Hat ezt mindenki dontse el maga!
2010. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Már bocs, de pont te fikáztál le, pedig rohadtul nincs igazad.
2010. máj. 8. 10:53
 23/30 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a véleményem, de ha leírom hogy rossz helyzetbe nem kéne gyereket szülni akkor is leordítanak és lepontopznak, mert hogy a gyereknek szeretet kell és nekik joguk van gyerekhez, akkor most mi van? De ezen kívül sincs jogod megitélni hogfy ki mikor meg dolgozni, és nem lesz ettől rossz a gyerekének.
2010. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy gondolom, kicsit túl van lihegve ez a téma. A dolgozó anya nem örökre mond le a gyerekéről, csak az alatt a pár óra alatt nem látják egymást, amíg dolgozik. Miért ne látná átfordulni, kúszni, négykézlábra állni, stb. a saját gyerekét? Térjetek már észhez.
2010. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
53%
igaza van az utolsónak!kérdezo lehet FIKÁZNI!
2010. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem fikázok én senkit, egyébként látom semmi értelme ennek a beszélgetésnek, nem veszekedni akartam, csak ezt a témát szerettem volna megvitatni,ennyi. Inkább hagyjuk.
2010. máj. 8. 20:35
 27/30 anonim ***** válasza:
42%
Helyes.
2010. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Megvitatni nálad azt jelenti hogy bólogassunk? Ha elmondjuk, valójában nem lesz semmi baja a gyereknek, és hogy erre inkább az anyának van szüksége hogy évekig rajta lógjon az már nem jó mert nem ért veled egyet?
2010. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Nem évekről volt szó, hanem két hónapról.
2010. máj. 10. 20:43
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy, hogy 2 hónapról, vagy 3-ról, esetleg 6-ról van szó. A te elképzelésedbe a gyereknevelésről ez nem fér bele. Nincs mit megvitatni ezen, mert neked kialakult nézeted van erről, és csak elbeszélnél te is és a válaszolók is egymás mellett, hisz mindenki a magáét szajkózza.


Ezen nincs mit vitázni, a lényeges válaszokat megkaptad.

2010. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!