Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós babám éjszakára megiszi...

14 hós babám éjszakára megiszik 250 ml tejet. Ettől sokat pisil reggelig. Mi lesz ha már szobatisztaságra nevelem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ha ennyit pisil éjszaka min.2-szer ki kell majd menni wc-re.Vagy akkor már ne adjak neki inni este 6 után?
2010. máj. 6. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
segíteni nem tudok, az én fiam 18 hós, lefekvés előtt megiszik 2-3 dl kakaót, és éjjel 2-3* kel inni, reggelig elfogy 3 dl víz, ami azzal jár, hogy éjjel 2 körül tisztába kell tenni. :-( én sem tudom mit kéne csinálni. eddig fürdés közben (kb. kakaó előtt fél órával) is megivott 2 dl vizet, most ezt már nem hagyom, a fürdőbe be se visszük a kulacsát. így nincs szem előtt, nem jut eszébe.
2010. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát a legtöbb kisgyerek megiszik ennyit, vagy rosszul tudom? ha nem adsz neki inni 6 után, akkor meg a szomjúság miatt fog felkelni.sztem nem baj, ha felkel pisilni éjjle, a felnőttekkel is előfordul. az elején még éjjelre amúgy érdemes pelenkát adni, amikor szoktatod.
2010. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az éjjeli szobatisztaságra nemigazán tudod nevelni. Az egy hormonális érési folyamat eredménye. A lányom 3 éves, és mostanában egyre többször száraz a reggeli pelus, pedig ugyanannyit iszik éjjel mint eddig. 2-3 dl. Amúgy nappalra egy éve szobatiszta.
2010. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!