Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szabad kivinni...

Miért nem szabad kivinni levegőzni az első 2 hétben a babákat?

Figyelt kérdés
mennyivel jobb,ha otthon kiszellőztetek (mert friss levegőre szükség van)?
2008. okt. 8. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én kivittem az enyémet. rövid időre, szélvédett helyre. kellemesen kiszellőzött a drága, és közben bent a szoba is. ráadásul aki egyedül van a két pici gyerekkel segítség nélkül, az akkor ne menjen sehova? a bolt nem jön házhoz. szerintem vidd ki nyugodtan rétegesen felöltöztetve.
2008. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindjárt kivittem, mindig a kerben ettünk a pavilon alatt az árnyékban. Olyan jókat aludt:-))

nyugodtan vigyed, szépen lassan fokozoatosan egyre több időre.-)

2008. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is vittem.5naposan a doki mondta hogy SÉTA
2008. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg addig nem szabadna kivinni, amíg a köldökcsonkja le nem esik. De én is vittem az elsőt is sétálni, pedig februárban született. A másodikat is vinni fogom. Persze, szellőztetni akkor is kell :)
2008. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is voltunk kint már az első héten igaz akkor csak a kertben 10-15 percre. A dokinéni mondta hogy nyugodtan menjünk sőt! amig ilyen jó idő van mert utána a nyálkás időben ugysem fogunk tudni.Már egy hete az utcára is kimegyünk egy körre és imádja:)üdv:5 hetes anyuka
2008. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! csak ilyen berögzült,automatikus tanácsnak tűnt számomra is ez a szobafogság, örülök,hogy nem csak én gondolom így :)) az természetes,hogy nem zsúfolt,emberekkel elhalmozott helyre megyünk, de kezdetben 10-20 perc séta jól felöltözve a levegőn szerintem sem ártalmasabb,mintha kiszellőztetek! KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!!
2008. okt. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!