Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralni szeretnénk tengerpart...

Nyaralni szeretnénk tengerparton, hova érdemes menni babával?

Figyelt kérdés
11 hós lesz a babám, amikorra tervezzük a nyaralást.
2010. máj. 3. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

bulgária

olcsó is szép is

2010. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Horvátország,mi mindig oda megyünk.
2010. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Görögország-Chalkidiki

Szintén olcsó és szép:)

2010. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Horvátba van apartmanunk, az út kocsival kb. 7-8 óra. Erre is gondoltunk, de talán repülővel jobb lenne a gyereknek, és Zadarba már minden olcsó jegyet elővásároltak, így 260e Ft lenne, tehát az kizárva. Nem lenne hosszú út egy 11 hósnak? Horvát lenne a legjobb nekünk, de a kicsinek? Kavicsos a part, habár van egy kis rész, ahol homokos, csak zsúfolt a családosok miatt. Ott már mindent ismerünk. Szerintetek?
2010. máj. 3. 13:19
 5/12 A kérdező kommentje:
Konkrét szállodára gondoltam, én is tudom, hogy Görög pl. szép és olcsó.:) Bababarát szállodára, ahol már jártatok esetleg.
2010. máj. 3. 13:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha szerinted az a legjobb akkor miért teszel fel kérdést? Helyetted nem tud dönteni senki. Kérdeztél irtunk három variációt majd közölted hogy "horvát" a legtutibb akkor ezen nincs mit tárgyalni...
2010. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értelmezd amit írtam!:) Nekünk (férj+nekem) az a legjobb, hisz saját apartman, de a babának TALÁN hosszú lenne az út. Ezért kérdeztem, hogy erről mit gondoltok (nem te:) és talán tudnátok (nem te:) hasznos tanácsot adni saját tapasztalatból. Érteeed? Hisz Bulgária elég nagy ( pl. oda soha nem vágytam) és az országokat én is fel tudom sorolni magamnak, de konkrét helyet nem tudok, mivel még bababarát helyen nem voltunk gyerek nélkül.
2010. máj. 3. 13:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia

Nálunk is nay dilemma a nyaralás, mert idén már egy babát is a "legénységben" üdvözölhetünk.

Több tényezőt kell figyelembe vennünk nekünk is (pénz,távolság,tisztaság,ottani árzsnívonal stb...).

Mindegyik tényezőnek egy másik uticél felel meg nagyjából, így zavarban vagyunk.


Pár hónapja még 100% biztos voltunk benne, hogy elindulunk kocsival Horvátországba, mert az úton úgyis alszik a lányom, ott meg már jól ellleszünk.


Csakhoyg azóta már mégsem alszik el mindig a kocsiban és ha üvölt végig akkor elég neház az út, rűáadásul a szivem szakad meg hogy abban a nyavalyás gyerekülésben kell egész úton kucorognia, még ha meg is állunk pihenni. Arról nem is beszélve, hogy utána nehezebb visszarakni bele, mert tudja hogy kivéve jobb.


Lehet,hoyg emiatt nélunk marad idén még a Balaton, aztán majd jövőre, mikor már jobban meg lehet vele értetni dolgokat nekivágunk valami meszebb útnak.


Lehet hoyg bnem sokat segítettem hoyg elmondtam a gondolataimat, mert én sem adtam konkrét uticélt, de hátha...

Kellemes nyaralást, akárhová mentek!

2010. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszi szépen! Igen, nekem is a hosszú úttal van bajom. Tanácsolta a család egyik fele, hogy éjjel induljunk útnak, mikor alszik. Addig még sokat változhat a kisfiam, hisz 3 hó van még. Meglátjuk. Én Olaszba is szívesen mennék, délre, de oda sincs közvetlen repülő járat.
2010. máj. 3. 13:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Újra a 13:38-as vagyok.

Nekünk is mondták az éjszakai utazást, amivel csak annyi a bajom, hogy egész éjszaka abban a vacak babaülésben nyomorogni a lényomnak, háááát nem szivesen. Én sem birom ki kiszállás nélkül az ilyen hosszú utat.Az egy dolog hogy aludna végig (márha aludna ilyen pózban),de a tartása az nem túl ideális.

Nekünk most egy éves a kislányunk, tavaly májusban született, akkor nyár legvégén lementünk pár napra a Balcsira, és szerintem idén is ez lesz, mert nagyon megnyugtató hogy ellátásáoz minden megvan, haza dolgok, tudom miben bízhatok és mit hol szerezzek be ha baj van, és a saját gyerekorvosunk is legroszabb esetben 1,5 óra utazás.

Üdv Még1x

2010. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!