Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet nyaralni egy 1...

Hogy lehet nyaralni egy 1 éves babával a tengerparton?

Figyelt kérdés
Nem akarom itthon hagyni a nagyszülőkre, de szeretnék valamelyest kikapcsolódni a párommal. Bulgária, Napospartra készülünk szállodába. Imádunk napozni, és fürdeni. Mennyit lehetünk lent a parton, élvezni fogja a gyerek, kinek, milyen élménye van ezzel kapcsolatban?
2009. ápr. 21. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az Adriánál voltunk 15 hós gyerekkel, aki még nem járt. A vizet nem élvezte, hideg volt neki, de a parton jól elvolt és sokat kirándultunk, várost néztünk. A babakocsiból nézelődött, de jól érezte magát, mert érezte, hogy anya és apa is boldog.
2009. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia,jól gondolod, mindenképp vidd magaddal, mert máskülönben szerintem mindig arra gondolnál mit csinálhat a te pici gyermeked nélküled.

Mi a kislányunkkal elöször 8 hónaposan voltunk Adrián, nagyon jól érezte magát, a hosszú 14 órás utat is szuperul viselte. Igaz, hogy mi szeptemberben voltunk, akkor nem volt az a nagy forróság, nem kellett félteni a tűző naptól (gondolom az senkinek sem jó)semmi gond nem volt.Következő évben júliusban mentünk, hát mit mondjak, az a nagy meleg neki kínszenvedés volt, szinte egész nap a szobába kellett maradni, akkora volt a hőség:(( De minden gyermek más!

Harmadik évbe Görögországba mentünk, ismét szeptemberbe, ott szintén nagyon jó volt.Még akkor is elkelt a babakocsi, nagyon jól szolgált városnézéskor.))

2009. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem oda valo, közeli helyet keress, Ha gond van hazza tudjál gyorsan érni. Egy kicsivel csak rövid idejig tudsz kint lenni a forro napon! Ja és hamar kifáradnak még esti sétát se tudsz beválalni mert ök kidölnek, még a nagy gyerek is kifárad a víztöl levegótól stb... Csodálkoznék ha jól viselnéd te a nyaralást. Kicsikkel csak hosszú hétvégét érdemes beválallni.
2009. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adria 10-12 óra kocsival Bulgária 24 óra van különbség! Repülözésnél is a várakozás 2 óra + a repülö ut és a transzfer ! Én Biztos nem merném be válalni de nem vagyunk egyformák!
2009. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg be lehet vállalni,embere és szülője válogatja,mi 3 hetes koruktól mindenhová hordtuk magunkkal a gyerekeket,és csak végszükségben vigyáztak rájuk testvérek rokonok pl ha hivatalos ügyben kellett mennünk.Szerintem ha valaki a kezdettől úgy áll a babához hogy nem nyűg és mindent kezdetektől úgy alakit hogy a baba ott legyen, vele menjen, egy egy éves gyereknél már nem okoz gondot egy nyaralás.Én, ha ilyen van, előtte átgondolom mit hogyan kell, meg fogunk csinálni,hogyan alakitjuk a programot és akkor nem ér meglepetés.Azthiszem egy elég rugalmas anyuka vagyok(és ezt már mások is mondták)
2009. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekünk Szegedről, Bulgária 10 óra.
2009. ápr. 21. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi júliusban megyünk Görögországba autóval akkor 14 hónapos lesz a lányunk, mi éjjel megyünk. Szerintem ha az ember kint is a szokásos napirendje szerint teszi a dolgokat nem hiszem h különösebben gondot okozna a gyermek gondozása. Mi itthon is 11-12 között alszik utána bent a hűvi szobában játszunk egy nagyot ebéd, és 15 után már ki lehet vele menni megint a partra . Azt megh nem birja majd az esti sétákat ,szerintem gyerek függő, és látod h mennyire van ki a babácska és aszerint teszi az ember a dolgokat.

Kicsit én is félek de bizzom benne h az egész család élvezni fogja egyrészt h együtt vagyunk és pancsi, játék, fincsi hammi, stb.

üdv. 11 hós baba ayukája

2009. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!