Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a konyha a gyerekszoba...

Akinek a konyha a gyerekszoba falával közös falon van, hogyan oldja meg a konyhai teendőket?

Figyelt kérdés

Ha kisfiam elalszik, és nekilátok főzni v. mosogatni, rögvest felébred az első csörömpölésre (legyen az tányér v. edény kivétele a szekrényből, vízcsap megnyitása). Vissza tudom altatni, de akkor meg már nem merek újra konyhában tevékenykedni.

Emiatt akkor csinálok meg sokmindent, amikor ébren van. Ez meg lelkifurdallást okoz, hogy amíg alszik, nem főzök, és amikor ébren van, főzök ahelyett, hogy vele lennék :(.

Olyan is volt már, hogy akkor ébredt fel, amikor olyat ételt csináltam, amit nem lehet ott hagyni a tűzön, bementem, próbáltam visszaaltatni, de nem sikerült, kihoztam, letettem és addig ordított míg az étel el nem készült. Felvenni nem tudtam, mert kicsap a zsír, stb :(((

Ti hogy csináljátok? Persze nem azok lesznek a mérvadók, akinek a babája világháborúban is aludni tud :)


2010. ápr. 28. 08:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Már lassan 8 hós lesz. De csak 1.5 hónapja költöztünk ebbe a lakásba. Korábban a szobája és a konyha között volt a mi hálószobánk.

Erre nem is gondoltam, hogy előkészítsem az edényeket amíg ébren van :), de jó ötlet. Tényleg igyekszem nem zajongani, még a húst is az erkélyen klopfolom mindig.

A mikró is az ő falán van és a hűtő is nálunk is. Ezekre még nem is ébred fel, csak a tányérok, edények kivétele és a mosogatás a mumus. Azt hiszem :).


Köszönöm az ötleteket. Remélem meg fogja szokni.

2010. ápr. 28. 13:28
 12/12 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam,hogy az első 20 percben míg alszik,megcsinálom a csörömpölős részt,még porszívózni is tudok,mert addig mélyen alszik.
2010. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!