Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki tehéntejet ad már vacsira...

Aki tehéntejet ad már vacsira a babájának, az jól lakik vele?

Figyelt kérdés
Elég tápláló neki?nem kell fel éjszaka mert éhes?nehezen tudom elképzelni hogy egy forralt,hígított tej,ugyanolyan tápértékű lenne mint a tápszer vagy a tejital.
2010. ápr. 27. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.Én egyszer adtam neki eddig tejet mert elfogyott a tápszer és nem tudtam másikat venni.3szorosára higitottam.És nem kelt fel éjszaka.De neki az volt az első alakalom előtte nem ivott soha tejet.Nem lett baja sem tőle és jól lakott .10 hós
2010. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

14 hónapos a fiam, fél 6 körül vacsorázik valami komolyat (pl. vajas kenyér reszelt sajttal), vagy utána közvetlenül iszik 1,5-2 dl tejet, vagy fél 7 körül.

7-kor fürdetjük, fél 8 körül ágyban van, és reggel 7-ig alszik mint a bunda. Én nem hígitom a tejet.

2010. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi.16 hónaposak leszünk.még nem iszunk tejet,csak tervezem,hogy nemsokára elkezdem,de ezen gondolkodtam,hogy elég lesz e neki.majd akkor meglátjuk.
2010. ápr. 27. 08:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi reggelire iszuk a házi tejet! ( nem hígitjuk, csak nesquik kakaót teszünk bele) és kíbirnak vele annyit mint előtte a táppal, sőt többet is 18 hós ikrek anyukája
2010. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!