Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mi történt a nagyon...

Nem tudom mi történt a nagyon jó babámmal!? Holnap lesz 12 hetes, de két hete, mintha kicserélték volna. Már nem bírom!

Figyelt kérdés

Eddig gyönyörűen működő napirendünk volt. Reggel 6-7-8-ig aludt, pelenka csere, evett, nézelődött egy kicsit, aztán aludt kb. 3órát a következő evésig, aztán megint pelus, evés, nézelődés, alvás kb. du 3-4óráig, megint pelenka, evés, nézelődés, séta babakocsiban, közben alvás. Ha sétából feljöttünk, még aludt, 7 körül fürdettük, utána evés, egy kis játék, 10 körül megint evés és alvás reggelig. Ha nem aludt akkor is nagyon jól elvolt a kiságyban, vagy a bébihordóban, nem igényelte, hogy folyton vele legyünk.

Elaltatta saját magát, lefoglalta saját magát.

De 2 hete a világ a feje tetejére állt. Napközben nem akar aludni, max. fél óra délelőtt, de ez is megszakításokkal, a cicin elalszik evés közben, délután se alszik, csak fél órát és séta közben is csak egy fél órát. Rengeteget sír, nem jó neki sehogy, nem jó semmi. Mindent gyürköl a szájába. Ha hagynám, egésznap üvöltene. Van, hogy a hasa fáj, azt tudom. De hál istennek nem mindig, de akkor is ordít. nem jó a kis ágy, a bébihordó, még ölben sem. Van, hogy a cicin is csak nyűglődik. Egyszerűen nem tudom, hogy mi a baja. Már arra is gondoltam, gondoltunk, hogy a foga miatt van, de még csak most lesz 3 hónapos. Már ki vagyok borulva teljesen. Szerintetek mi lehet a baj? Mit csináljak?


2010. ápr. 26. 16:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tegnap délután elmentünk az orvoshoz, mert már nem bírtam a sírást, nyűglődést, hogy nézze meg, nem valami szervi baja van-e babámnak. megvizsgálta, hál istennek nem beteg. Azt mondta, hogy lehet az a baja, hogy mivel bukós baba, a gyomorból, ahogy visszajön a tej, tápszer a gyomorsav marhatja a nyelőcsövét és ezért ennyire sírós, nyűgös. Kaptunk másik tápszert, bukós babáknak valót és javasolta, hogy az infacol helyett a grip water-t használjuk. És szerinte biztos hogy nem a foga miatt ilyen, mert a foga még nem jön.

Hát nem tudom. Remélem, tényleg ez a megoldás.

De tápszert csak az esti, esetleg még a du.-i evésnél kap. Akkor napközben mit csináljak, amikor csak anyatejet kap? Az ágy fejrésze már hetek óta meg van emelve elég rendesen. Akkor mit tegyek még?

2010. ápr. 28. 09:03
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

már kipróbáltam az altatást félhomályban, sötétben, alvóállattal, mindenhogy. és csak nem jó semmi és sehogy... :-(

2010. ápr. 28. 09:05
 13/14 anonim ***** válasza:
21.55-ös vagyok. Szerintem akkor is az alvás lesz a megoldás, nem alszik eleget, azért nyűglődik...vannak homeós szerek, amik adhatok babáknak ha alvászavaruk van. Ilyen a sedatif pc is, amit fel lehet oldani vízbe, és meg kell itatni a kicsivel. Bár ezt legtöbbet azok az anyák szedik, akik ki vannak bukva, mert nyugtató hatású, de alvázavarra is jó. Persze erről kérdezz meg orvost. De én azt gondolom, hogy ha a napirendetek visszaáll, akkor nem lesz utána probléma.
2010. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szia csak érdekel, h változott valamit a helyzet?
2010. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!