Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt a babámmal? Mintha...

Mi történt a babámmal? Mintha kicserélték volna!

Figyelt kérdés
13 hónapos.semmi nem jó neki,mindenért hisztizik,mindent hisztizve kér.nem tudok vele játszani mert semmi nem köti le még 1 percre se.csak vergődik és unja magát.pár napja van ez így.én is ingerült vagyok mindenkivel veszekszek.más babája is ilyen?
2011. júl. 30. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet az időjárástól,lehet attól,hogy kezd rájönni,önálló akarata van.esetleg a foga miatt.
2011. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 éves,ma még csak a földön ordítva láttam:)Egész nap így megy,így kelt....szerintem időjárás lesz a dologban,ő nem szokott ennyire ilyen lenni.Minden rossz...én már csak vigyorgok rajta.Most aludt el,remélem kialussza a heppjét:)))
2011. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az enyém meg aludni nem akar...pedig ilyenkor már régen húzza a szunyát:) valami van a levegőben...fel van pörögve 13 hónapos kisfiam :)))
2011. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menjetek el kirándulni :) nálunk
2011. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...mindig beválik
2011. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!