Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bonyolult kérdés. Jön a...

Bonyolult kérdés. Jön a hétvége, kicsit kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés

A fiam 2 hónapos, vegyesen eszik tejet/tápszert. El vagyok keveredve, először milumil HA start-ot kaptunk, de mikor a tejkiütései kijöttek, a doki felírta a Milupa Pepti 1-et, ami antiallergén, nehogy az legyen, hogy azért van kiütése, mert tejérzékeny. Azzal nem múlt el csak 3 hét múlva, mint a tejkiütések általában. Eddig nagyon jól kakilt, néha fájt a hasa de tornáztunk, infacol-t kapott vagy gripe watert. Naponta többször sikerült, minden gond nélkül.

Mostanában nem eszik rendesen, nem értem, hogy miért, tegnap csak egyszer kakilt, ma még nem sikerült. Van, hogy csak 70 ml-t eszik és elvan 3 órákat is.

Fáj a szelektől a hasa, vettem neki tegnap espumisan-t, 3x 25 csepp után is nyugtalankodik, masszíroztam, tornáztattam, nem jött ki semmi.

Ma reggel kapott a kajához kamilla teát cukorral egy keveset, reménykedek, hogy meghozza a székletet. A tegnap reggeli bőséges volt és nem kemény.

A táppal lehet gond? A tejemmel? valamit rosszul csinálok? Már nem merek neki semmit sem adni. 1-2 nap vegyesen táplált gyerekeknél normálisnak számít vajon?

Most mit adjak neki, hogy legyen széklete?


2010. ápr. 23. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a széklet mennyisége, ennyi idősen még vegyes táplálásnál is előfordul, hogy 4-5 naponta kakil, ez jó. Azzal, hogy kakiltatást erőlteted, nem segítesz a hasgörcsökön, tornáztasd, masszírozd, és ha kijön a szél, kijön a kaki is.
2010. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Amíg a kislányom kapott tápszert is(mert akkor még nem volt elég tejem), akkor neki sem volt minden nap!!!

Nincs ezzel semmi gond szerintem.

Ne görcsölj ezen egy kicsit, mert a picikéd is megérzi!

Remélem minden rendben lesz.

2010. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!