Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós babát mire tanítgatjáto...

14 hós babát mire tanítgatjátok, miket tud? Kisfiamat nem nagyon tudom leűltetni, hogy pl. hol a szemed stb, tehát tanítgatni. Jön megy csinálja a kis dolgait.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennyi idős és őt sem tudom leültetni én mindig kérdezgetem ,hogy hol van az orrod és ő menet közben meg mutatja és utána megmutatja az én orromat is és így tovább az összes testrészét megmutatja. Igazából én úgy gondoltam ,hogy még ezek nem érdeklik de néha ő mutogatja mondjuk a térdét utána az enyémet .Lehet , hogy még nem érdekli mással van elfoglalva.:-)
2010. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudom tanítgatni de egyébként tudja anélkül is. Nem kell így direkt tanítgatni szerintem és tényleg nem is lehet mert csak megy, megy, megy. :) Ezen ne idegeskedj! Tudja Ő magától is.
2010. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudja. Olyan mint a szivacs, olyanokat leutánoz:) Csak úgy érzem néha, hogy nem foglalkozok vele eleget, de ha nem hagyja:)?
2010. ápr. 22. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Amikor cicizünk, vagy az esti/reggeli összebújásunkkor van alkalmam ilyet játszani vele.15 hónapos és szépen meg mutatja szemét,száját,orrát ,fülét.Tudja hol a keze,(azzal tapsol) és tudja hogy hol a lába (arra zokni kell).Tanítgatom minden félére és ő élvezi. A boltban van hogy 10X kéri ismételjem el a gyümölcsök ,zöldségek nevét.Mivel falun élünk az állatok nevét és hangjaikat könnyen megtanulta már.Manci csacsi hogyan bőg ha éhes,a Tyúk ólban a kakas kukorékol,a fecske hogyan csivitel...stb. Amit magakörül tapasztal és lát,hall azt könnyen megtanulják szerintem.Ami a szemet,orrot,szájat illeti, szerintem olyan pillanatot válasz amikor játszatok ,pl. olvastok, vagy csak úgy összebujtok.
2010. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na hát ilyen összebújós pillanatok nálunk nincsenek! :) Az én fiam is lassan 15 hós, és egy igazi örökmozgó, őt sem lehet játékkal, vagy könyvvel lekötni. Vagy mutogatni neki a dolgokat, hogy ez az... Ami érdekli, vagy éppen játszik vele, azt mindig mondom neki, de erőszakkal nem tudom rávenni valamire. Néha én is úgy érzem, hogy nem foglalkozok vele elgete, de hát nem hagyja, mindig el van foglalva!:)
2010. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!