Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom szobáját fogjuk...

Kislányom szobáját fogjuk festeni de teljesen tanácstalan vagyok milyen legyen?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék rózsaszín habos babost micimackó, hercegnők kicsit már uncsik. Hol találok ötleteket eddig amit néztem mind micimackóról és hasonló mesékről szól.
2010. ápr. 22. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is lányom van.Alul zöld,felül sárga színű a szobája-középen a két szín végig figurás bbordürrel elválasztva.Azokból sok aranyos féle van.
2010. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk napsárga az alap és festettünk rá Hófehérkét és a 7 törpét. Nagyon aranyos lett.

A másik falon pedig apró, aranyos állatfigurák vannak: süni, csigabiga, katica, pillangó, halacska, teknős meg gomba, felhő, napocska.

Mi is azért festettünk, mert nem akartam Micimackós dekort ragasztani. És nagyon jó lett, pedig nem vagyunk valami nagy művészek.

2010. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kicsit extrémebb, de pl. kiwizöld és narancssárga? akár úgy is, h 1-ik fal ilyen, a másik olyan. v a beugrásoknál váltani, v félbevágni a szobát vízszintben:) és eltolt fali tárolókkal lehetne a szemnek könnyebbé tenni.

arra jöhetnek esetleg matricák, v mesefigurák, de az sem baj, hha nincs. vidám szőnyeg és függöny:)

2010. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi egyszerűen lilára festettük a falakat. Alul ibolya lila, felül meg világosabb lila lett. A falra pedig Ikeás képeket tettünk, amin nagyon bolond kutyafigurák vannak. Én Courious George-ot szerettem volna felfesteni a falra, de aztán vmiért elmaradt. Lehet még egyszer felfestjük.
2010. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!