Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaza lehet a férjemnek?

Igaza lehet a férjemnek?

Figyelt kérdés
Kisfiunk első naptól kezdve a kiságyában alszik.Reggel viszont ébredés után,mielőtt a férjem is elmegy,beteszem közénk a nagyágyba.Nem alszik,csak játszunk egy fél órát.A férjem szerint nem kellene,mert rájön,hogy ez a családi fészek és nem akar majd a kiságyban aludni.De napközben is szokott a nagyágyban lenni velem,de soha nem alszik ott.
2010. ápr. 20. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs igaza. A gyerek nem buta, tudja, hogy nem aludni viszed oda, és ha nagyobb lesz, így is úgy is be fog mellétek mászni, ha felébredt, akkor meg miért ne lehetne ebből családi reggelt kerekíteni? Ha következetesen a kiságyban altatod, akkor nem fog akarni veletek aludni.
2010. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, egy kis játszástól nem fog odakapni. Ennyi erővel, akkor napközben se engedd fel, nehogy odaszokjon. Badarság. Csupán ott altatni nem szabad :)
2010. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd már meg a férjedtől.hogy hol játsz a gyerekkel,tán a földön?csak akkor szokik oda ha ott is alszik,ne aggodjatok.
2010. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a férjem itthon van, ébredés után őhozzá teszem a babát, míg elkészítem a reggelijét (mmint a tápit a babának). Egyébként kiságyban van. Sőt van hogy napközben ülünk a nagyágyon és játszunk. Ettől még nem fogja követelni a nagyágyat szerintem :)
2010. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs igaza. Ettől még nagyon szépen fog a kiságyában aludni. Mi pl. minden fürdés előtt a nagyágyban hancúruzunk, amig apu elkészíti a fürdőt. Utána pedig megy a kiságyába a szobájába. Még sose volt gond belőle. :)
2010. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálom miota megszületett.Most 9,5 hos és nem szokott oda.Nyugi csak akkor fog odaszokni ha hagyod hogy ott aludjon el.
2010. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

es mi lenne, ha nem aludna a kisagyaban? vilagvege?

mi 1 eves koraban szoktattuk kisagyba, addig nem is volt neki. 3 nap alatt sikerult.

2010. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
jaj istenem, azért a gyerek sem hülye, ha a kiságyba teszitek lefeküdni, akkor ott fogja megszokni az alvást, attól h reggel ott játszotok, attól még nem fogja úgy gondolni, h neki is ott a helye alváskor, nem egy kutyáról beszélünk, jó h azt nem mondja, h ne engedd fel az ágyra!
2010. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én születése óta minden reggel magam mellé veszem a kisfiamat, ha Apa elment dolgozni. Van, hogy csak játszunk, de volt, hogy együtt is aludtunk reggel. Ma például reggel 8-tól 11-ig. Olyan is volt már, hogy Apával hármasban szundikáltunk még reggel a nagyágyban. A kisfiam gyönyörűen alszik a kiságyában, sőt, mostanság már napközben is szívesebben alszik a kiságyában. Eddig napközben a nagyágyon alukált. Még nem szokott oda hozzánk, igaz, még csak 3 hónapos.
2010. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk is ugyanez a helyzet. Reggel 7körül felkel a babám, eszik, utána viszont már köztünk alszik vissza 1-2 órát. Ennek ellenére nappal ugyanúgy elalszik az ágyában, este, ha leteszem minden gond nélkül elalszik, nem sír, hogy márpedig Ő velünk akar aludni éjjel. 8 hónapos, 4 hónapja alszunk így, és egyáltalán semmi gond nincs. Sőt, nemrég egy teljes héten keresztül estétől reggelig velünk aludt, nem volt lehetőség külön ágyra, mikor viszont visszatértünk a " régi kerékvágásba ", minden ment magától, mint azelőtt. Abszolút nem sírt, nem nyűgösködött hogy a saját ágyában kell aludni ,egy hét alatt sem szokta meg, hogy velünk alszik. Bár gondolom ez babafüggő is. Nekünk ezzel soha nem volt gondunk. Szerintem nincs igaza a férjednek, tudja a fiad nagyon jól, hogy csak reggel, ébredés után van ott az ágyatokban, nem fogja megszokni. Szerintem!

2010. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!