Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fordult már elő, hogy apuka...

Fordult már elő, hogy apuka végignézte a szülést és utána nem kívánta anyukát? Ez egy nagy félelmem, szülés előtt állok. Aki így járt, mi történt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 18:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

A válaszokat olvasva megerősödött bennem, hogy ez valóban ürügy! Ha apuka szeretné átélni a gyermeke születését, akkor nem úgy fog odaállni, hogy na látok egy véres, fájós szülést, hanem úgy, hogy látom világra jönni azt, akire közösen vártunk!

A kedvencem az a hozzászólás: szülőszobában elveszik a nőiesség. Ugyan már, ezt ő maga sem gondolhatja komolyan, mi lenne ugyan nőiesebb dolog, mint életet adni? Erre csak nő képes, tehát nőies. És ha valakinek az a fontos, hogy cicababa legyen a szülésén, az valóban ne engedje be a párját, de ha egy kapcsolatban csak annyi van, hogy a nő mindig tiptopp, soha nem fáradt, beteg, letört, vagy szomorú, soha nincs rossz napja, mindig ő a megtestesül istennő, az régen rossz. Neklem a jóban rosszban szó szerint jóban rosszbant jelent, nem csapom be a párom, hogy tökéletes vagyok, hiszen senki nem az!

Az együtt szülés egy fantasztikus közös élmény, és mivel a kapcsolatok élményekre épülnek, így sokkal erősebbé teszi. Ha a férfi nem akar bemenni, nem szabad erőltetni, de ha szeretne jelen lenni, akkor az nem lehet indok az önző kizárására, hogy ott anyuka nem a legjobb formáját hozza! A párom bent volt velem, azt mondta, sosem bocsátana meg, ha kihagynám, és egy percig sem zavarta semmi, ma már csak a szép részére emlékszik! A szex meg jobb, mint volt, csak kevesebb lett egy kicsit, de ez sem rajta múlik, inkább rajtam:(

Én személy szerint úgy építem a kapcsolatomat, hogy életünk végéig tartson, és ne hagyjon el a párom csak azért, mert nem vagyok szupernő, csak egy esendő ember.

2010. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Szia! Ajánlom neked az alábbi linket, ahol nagyrészt az apukák nyilatkoznak a szülés élményéről.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2010. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Én is azon a véleményen vagyok, hogy az csak kifogás hogy azért váltak el.


Egyébként meg mindenkinek aki közel áll a párjához és mindent meg tudnak beszélni, tudhatja hogy milyen típus. Bírná -e a dolgot vagy nem. Pl. Én tudom a férjemről, hogy egy finnyás személy. Beszéltünk róla terhességem elején, hogy én szeretném ha benn lenne mert nekem sokat jelenten és láttam, hogy csak azért mondta hogy jó, mert mondtam, hogy én szeretném. Aztán elkezdtünk róla beszélgeni és világossá vált előttem, hogy ő azt nem szeretné látni. Ezért nem is erőltettem. Annyban maradtunk, hogy majd amikor eljön az idő ő eldönti mikor jön be és meddig marad én nem akarok semmit ráerőltetni, pont azért, hogy aztán a sex fronton nehogy fordítva süljön el a dolog.

Nem gondolom hogy azért nem jött volna be, mert nem szeret, egész egyszerűen van aki az ilyesmitől nem fog elájulni és attól jobban szeretni és ugyanakkor van aki azt mondja, hogy a legszebb élmény volt amit átélt.


Mindenesetre sürgősségi császárral szültem, így ez nem is merült már szüléskor fel, mert nem lehetett bent.

2010. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

én párom azt mondta mikor 1 napos volt a fiam, hogy p*ncira még gondolni se tud. szex az ezentúl nem élvezet neki, hanem "gyerekcsinálás" mert látta, hogy én hogy szenvedtem egy nagyon jó este után.


de hamar elfelejtette ;) 6. heti kontroll után már nem pont erre gondolt :D


gyors és könnyű szülést!

2010. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

a vajúdásnál is láthat olyat ami kedvét szegheti.. én hánytam,mindenféle folyt belőlem, 10 percenként turkáltak bennem 3an,aztán még fel is vágtak.


férjem végig ottvolt,szülés után 4héttel pedig már vígan szexeltünk,szinte letépkedte a ruhám,ez azóta sincs másképp.


szóval: ha igazán szeret ettől nem hagyhat el csak kifogás.


szerintem

2010. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Én apa vagyok. Sajnos nálam ez történt. Szeretem a feleségem, de nem tehetek erről az érzésről. Szex nem sok van köztünk, és titkolom előtte az érzéseimet. Nem mondom, hogy kifejezetten a látvány volt az oka, de jobb lett volna, ha nem látok mindent.
2010. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! azaz Apuka! Nagyon köszönöm a válaszod! Tudod az enyémnek már van egy gyereke és ha jól pletykáltak akkor végignézte a szülést és utána nem kívánta a nőt. Akkor azt hiszem jól döntök, ha inkább egyedül vállalom be. Nekem úgysem gond. A kapcsolat meg fontosabb.

Hát igen, van és létezik ilyen megmagyarázhatatlan érzés. Köszi még egyszer!

2010. ápr. 27. 13:17
 28/36 anonim ***** válasza:

Nálam anyukám volt bent és én ennek nagyon-nagyon örültem! Nagyon örültem az apuka hozzászólásának.

"A másfél éve érintetlen anyuka" :-)

2010. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
67%
Pff..hát szerintem egy normális kapcsolatot ez nem t9örhet meg. igen,szülésnél van vér,szakadás,magzatmáz stb de könyörgöm,az ő gyereke is és elég nagy gond ha a nőnek szüksége lenne a férjére vajúdás vagy szülés alatt,és ilyen gyerekes éretlen buta indokkal,hogy undoritó nem megy be. persze az más ,ha mindketten ugy látják jónak,hogy a nő inkább mással/egyedül szeretne szülni. Én nemtudom elképzelni,hogy valaki ettől örökre megundorodjon a feleségétől (aki ráadásul az ő gyerekét szülte meg!-nem egy leányálom!) ,akit előtte őszintén szeretett.
2010. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Ja,és hha valakik házaosk is akkor a "jóban-rosszban,egészségben-betegségben" hová lesz ilyenkor? Csak akkor kell a másik,hogyha báli ruhában és sminkben pompázik?
2010. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!