Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fordult már elő, hogy apuka...

Fordult már elő, hogy apuka végignézte a szülést és utána nem kívánta anyukát? Ez egy nagy félelmem, szülés előtt állok. Aki így járt, mi történt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 18:14
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%
Én is egyetértek azzal, hogy akik elváltak, azoknál csak egy ürügy volt a "szülés után nem kívánom a szexet" téma. Az én férjem is benn volt, és bent lesz a következőnél is. Ő vágta el a köldökzsinórt, számára ez egy örök élmény marad. Sosem mondta, hogy benne bármi is megváltozott volna negatív irányba azért, mert végignézte a szülést .Mindenesetre ha a férfi nem akarja, semmiképp sem kell erőltetni.
2010. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Nekem így járt egy ismim. És ont emiatt végig szinte elleneztem hogy bejöjjön a férjem de az utsó 2 hónapban belementem jöjjön be!De a köldök zsinort nem vághatja el h ne lássa telibe a dolgokat!!! Bent is volt végig és nagyon nagyon örülök h így döntöttem sokat segített.Igaz gyorsan szültem 2 óra alatt de akkor is nagyon jó volt h velem volt akkor!!!:)
2010. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
86%

Sztem a férfinak kell eldönteni, ő érzi és tudja mit bír.Az én párom az elejétől fogva nem akart bejönni,aztán 2 órát töltött mégis a szülőszobán, szegény szülésznő nem győzte lesni el ne ájuljon.Aztán császár lett a vége...

Meg kell kérdezni a pasit, akarja vagy sem.Ha nem, nem kell erőltetni.Ha ilyen félelmeid vannak, apuka várjon csak a folyosón, és te is megnyugodhatsz.

2010. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
88%
Az én férjem is bent volt. Semmi gond a szexxel. Én is mondtam, hogy csak a fejemnél lehet. De akkor ott nem érdekelt csak az, hogy legyünk túl rajta. Ő ott "vígan" járkált körülöttem, mindent látott. Mivel sötét volt, így az ablak visszatükröződött, és amikor az orvos félrehajolt (varrás előtt) és megláttam magam az ablakba... Hát majdnem elájultam. Amikor meg varrt a doki, a férjem mutatta nekem a kezével, hogy jól fog kinézni. Hát a fél szülőszoba ezen mosolygott :). És nekem nagy segítség volt hogy ott volt.
2010. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
100%

Szia!

én is sok ilyet hallottam így én sem akartam eleonte. én 5 hónapja szültem és az utolsó percig vaciláltam hogy bent legyen-e a férjem. Tudtam hogy nem bírja a vért.

De végül is bent volt de csak szigorú feltételekkel. :-))

Csak a fejemnél volt. nem nézett le, még a köldökzsinórt sem vágta el. A szülésznő megkérdezte hogy akarja-e látni ahogy kibújik, egyszerre vágtuk rá hogy nem kéne.:-)))

szerintem ez az aranyközépút. Férjem is örült hogy bent lehetett a fia születésénél. és szerencsére a szexuális életünk is rendben van.

2010. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
egyébként, csak azért kérdezem,mert császárnál azért nem olyan hangok vannak(legalábbis én nem hallottam semmit:D),de amikor jön ki a baba,nincs ilyen repedős,bluggyanós nem is tudom milyen hang?
2010. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom végig bent volt a szülésnél, nem bánta meg mikor a világra jött a kislányunk, odatették a melkasunkra megfogta ő is a pici kezét és szerintem mi ott lettünk igazi család. Azót még jobb lett a szexuális életünk szerintem.
2010. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
bocsi, az én melkasomra, előző voltam
2010. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
A kisfiam másfél éves és azóta nem nyúl hozzám a párom, tehát csak rajtam múlt eddig, hogy még nem hagytam el! Tuti nncs senkije, azt mondja a szexet nem kívánja. Tudom, hogy szeret, de ez nekem kevés. Pedig ő 5 perc után kiment a szülésnél.. Nem tudom, hogy van-e hozzá köze. Pedig adok magamra és ugyan rajtam maradt 15kiló, de már 16-ot azóta leadtam. Egy ideig azt mondogattam, hogy nem kíván, mert ducibb voltam. De már jobban nézek ki, mint szülés előtt, szóval...????
2010. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Hogy bírod? Én kilennék teljesen!! Minden más stimmel, egy húron pendültök és kiegyensúlyozott az életetek? Én lehet elcipelném vmi családterápiára a helyedben. Ez az én félelmem is, átérzem és szorítok!!
2010. ápr. 27. 11:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!