Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előre félek, tényleg ilyen az...

Előre félek, tényleg ilyen az élet babával?

Figyelt kérdés
Mindenkitől csak azt hallom, hogy "nem lesz időd semmire" meg "wcre se tudsz elmenni" meg stb.. Tudom hogy minden más lesz de azért elég ijesztőek ezek. Főleg olyan anyukák válaszát várom akinek segítségére van a férje, esetleg a saját szülei is mert èn is ilyen helyzetben leszek majd.
2016. júl. 23. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen. A gyerek aludt már tök korán éjjelente, jókat evett, jókat sétáltunk a friss levegőn (ősz volt), én gyorsan felépültem a szülésből. A férjem sokat tudott velünk lenni (munka után). A szüleim segítségére az első egy évben nem szorultunk, szeretünk a gyerekkel időt tölteni, közös programokat csinálunk csak.
2016. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak az eleje lesz nehéz, mert mindkettőtöknek sok lesz az újdonság, de majd összeszoktok, és akkor majd utoléred magad. Amúgy meg ha nagyon rossz lesz az eleje, vígasztaljon, hogy majd később homályba vész, és a jó emlékek maradnak többnyire :)
2016. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!