Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ettől baja? Az imént...

Lehet ettől baja? Az imént fektettem le 10 hós kislányomat, és amikor jöttem ki, hozzáértem valamihez a polcon, ami leestt és elég csúnyán szólt. Szegénykém nagyon felsírt, majd valahogy megnyugtattam és visszaaludt.

Figyelt kérdés

Félek, nehogy baja legyen, hogy megnémul vagy ilyesmi.

( ne nevessetek ki légyszi )


2010. ápr. 14. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetlek ki, de minek ilyen baromságokra gondolni??? Nekem meg sem fordulna ilyen a fejemben.
2010. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem némul meg és semmi baja sem lesz nyugodj meg.

Tudom milyen az amikor az ember bebeszél magának mindent én is ilyen vagyok,de gondolj bele logikusan.Biztosan te is ilyedtél már meg és még tudsz beszélni ugye :-)

Szóval nem lesz semmi gond.Megilyedt aztán megnyugodott és ennyi,most pedig már szunyókál.

2010. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,semmi baja sem lesz, csak felriadt és megijedt. Ne aggódj!
2010. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Látom te is gazdag fantáziával vagy megáldva és aggodalommal.Akár én kérdeztem volna.Nem lesz baja,felijedt szegényke.
2010. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat arik vagytok :) megnyugodtam
2010. ápr. 14. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Mintha én irtam volna:))semmi baja nem lesz már el is felejtette:))
2010. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!