Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van-e és ha igen, mikor...

Van-e és ha igen, mikor kötelező koponya és hasi UH babáknak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen.
2010. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek megcsinálták mindkettőt újszülött korában a kórházi tartózkodás alatt. Később is voltunk mi, de már más okból.
2010. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de ajánlott. 6 hetes korában vittem el és még jó hogy elvittem, mert kiderült, hogy a jobb veséje kicsit más, így kezelőorvost kellett felkeresni. Nekünk is megnézték a kórházban a születésnél, de nagyon felületessek lehettek, mert azt írták a zárójelentésre, hogy minden ok(persze nem ezekkel a szavakkal).
2010. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. A kórházban nálunk is minden rendben volt. 11 hetesen a hasi uh-on egy vesetágulatot találtak. Szerencsére elnőtte.

Érdemes elvinni őket.

2010. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is van, de nem kötelező hat hetes korban. Pont ma voltunk. 5000ft-ot kell érte fizetni. Megnézték a koponyát, hasikáját, és a csípőjét-erről még képet is kaptunk. Szerencsére mindent rendben találtak.
2010. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!