Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kötelező koponya uh hogy...

A kötelező koponya uh hogy zajlik? (amit 2 hónapos korig csinálnak) Mit csinálnak, benn lehet a babával lenni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A kutacsánál bekenik géllel, mint neked a pocidat uh-nál, és megvizsgálják az agyát. Gondolom méretek, meg ilyenek. Én nem voltam bennt, a kórházban csinálták 2 naposan, elvitték a babót, majd mázas fejecskével hozták 5 perc múlva, hogy minden rendben.
2009. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!:)

Nekünk nem csinálták meg a kórházban, kedden megyünk a Dél-Pesti kórházba, oda kellett kérni időpontot.

2009. nov. 13. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Bekenik a babád fejét géllel, és mint a terhességed alatt téged, őt is megultrahangozzák. Nem bent lehet, hanem bent kell lenned vele.
2009. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 vok,

én ott szültem!!!

De nem hívtak be, hogy menjek.

Valószínű, hogy aki beutalóval megy, az bent lehet.

Én addig pihiztem, míg őt nézegették.

2009. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem csinálták a kórházban, 6 hetesen mentünk, és persze bent voltam. A kislányomat teljesen lenyűgözte az uh monitor, olyan volt, mintha tv-t nézne :-). Nagyon hamar megvolt, 1-2 perc, vagy még annyi sem. Együtt csinálták a hasi uh-val. Ne izgulj, rendben lesz minden!
2009. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltatok!:)

Jó éjszakát!

2009. nov. 14. 00:13
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Megvolt a nagy uh.:) Elég hamar végeztünk. Apa vitte be, mert épp ő tartotta, amikor kiszóltak, 5 perc sem volt és rendben volt minden.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat.:)

2009. nov. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!