Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek tobbszor felebred a...

Akinek tobbszor felebred a babaja ejszaka, hogy birjatok?

Figyelt kérdés
Olvastam itt olyan anyukarol akinek a babaj 4-5-szor!!! is felebred ejszaka mar honapok ota. Hat minden esetre le a kalappal elottuk. Az en kisfiam meg csak 9 hetes es egyszer kell de en hulla faradt vagyok igy is. Este 21-22 kozott alszik el. Ejjel 3-kor (oramu pontossaggal) ebred cicizni. Nallunk ez eltart 40 percet es 4 orara kb. visszaalszik. Alszik egeszen reggel 8-ig. De hat akinek tobbszor felebred a babaja az, hogy pihen? Nagyon kivancsi lennek ra mert tenleg csodalom oket!
2010. ápr. 14. 08:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4 hónapos koráig egyszer ébredt éjszaka, aztán két hónapig átaludta az éjszakát, 6 hónaposan elkezdődött a fogzás. Azóta 3x minimum felkel éjszaka, da van hogy 4-5 ször is. Most 8 hónapos. Cicivel alszik vissza, így a legyorsabb, próbáltam, hogy nem szoptatom meg, de akkor sokkal tovább tart neki visszaaludni, és én is teljesen felébredek a visszaaltatásban. Az ágya mellett van egy fotel, oda ülök le szoptatni, ki se nyitom a szemem, 5 perc alatt visszaalszik, utána én is 1 perc alatt elalszom. Remélem ha kijönnek a felső fogai, akkor vége lesz.
2010. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat es a homeopatias szert. Hat ahogy latom nem lesz konnyu a fogzasi idoszak. Nallunk mondjuk meg eleg sokat alszik napkozben de persze pihenesre nincs nekem sem idom, fozes, takaritas (mar csak neha) mosas es inkabb nem is sorolom mert ugyis tudjatok. :) Most raktam eppen oda az ebedet. Nem lehet egyszeru egy babaval a pocakban az biztos!!! De tenleg igaz az, hogy amikor reggel rammosolyog elszall minden faradsagom. En is sirva tudok fakadni oromomben amikor valami ujat csinal. :) A ferjem nekem reggel 7-tol delutan 3-ig dolgozik. Utanna atveszi a babat egy picit, hogy tudjak furodni vagy lazitani egy keveset. Na de a hazimunkarol nem valami hires ugyhogy ez mind ramszakad. Szerencse, hogy van mosogatogepunk mert meg az edenyeket sem kepes elmosni maga utan. :) Szoval csak kitartas lanyok! Koszi megegyszer, hogy irtatok!
2010. ápr. 14. 10:29
 13/14 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem irni, hogy sajnos nekem keves a tejem es igy mind a ket cicimbol etetem ezert nagyon elhuzodik a cicizes. 20 perc egyik cici, 20 a masik. Ezert tart 40 percet. Maskent nem lakik jol. :( 10:07-es, te Atya Eg!!! 10-szer is ebredt! Nem semmi! Hat akkor en jobb ha meg se mukkanok!

Mindenkinek jo babazast es kitartast az ejszakakhoz!

2010. ápr. 14. 10:33
 14/14 anonim ***** válasza:
16 hós kislányom még nem laudta át az éjjelt soha. 14 hós koráig 7-8x kelt éjjel...mit mondja, a szemem alatt a karikák mint a marianna-árok, olyanok voltak. az energiaszintem meg a nullához közelített. amikor aludt aludtam én is nappal. együtt is alszunk., 2 hónapja már csak 2-3x ébred, ami egy felüdülés, bár most jönnek a szemfogai, meg kijött rajta egy ekcéma ami viszket neki, egy hete megint rosszak az éjjeleink...majd csak elmúlik ez is....
2010. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!