Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszáj mindennap megfürdetni...

Muszáj mindennap megfürdetni a kisbabát?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 16:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok.Újra egy téma,amiben ha vki le meri írni őszintén a tapasztalatait lepontozzák. El kelle olvasni az értékelés előtt azt,amit írok:a kérdés az volt,hogy fürdeni kell-e minden nap a babának.Én nem azt írtam le,hogy az én gyerekem összehányva,kakisan-pisisen alszik el este.Csupán annyit,hogy volt rá példa amikor nem értünk időben haza pl hétvégén a rokonoktól és mivel én nem éreztem elég melegnek a fürdőszobát a fürdéshez,mert ugye nem voltunk otthon és nem készültünk rá,a szobába vittem be 1 kisedényben meleg vizet és 1 textilpelussal áttörölgettem a gyerekemet.Tehát nem fürdött,de nem koszosan altattam el!
2008. szept. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ötödik válaszoló vagyok. Természetesen én sem úgy gondoltam, hogy koszosan tegyük le a babát, de 1-1,5 hónapos koráig nem kell mindennap kádban fürdetni, elég másnaponta, a többi nap pedig kamillás lemosóval, vattával áttörölni a hónalját, combközét, nyakát, arcát, fülét stb. Ilyenkor még nagyon száraz a kis bőrük, itt Angliában pl születés után meg sem mosdatták megrökönyödésemre. Amikor rákérdeztem azt mondták, hogy a magzatmázban olyan hasznos tápanyagok vannak, amik a bőrén keresztül felszívódva nagyon fontosak és táplálóak a bőrüknek. Csak Magyarországon megszoktuk a dolgokat és idegenkedünk a mástól, ami nem feltétlenül rosszabb. Mindenki tegye kedve és babája kedve szerint. :)
2008. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!