Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb, a kókuszmatrac...

Melyik a jobb, a kókuszmatrac vagy a szivacs?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 13:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

Azt mondjàk a kokuszmatrac egészségesebb,bàr én az àrat fogom nézni,mert ha nagy a különbség,akkor maradok a hagyomànyosnàl.

Ezelött sem volt kokuszmatrac,mégis megmaradt a gyerek egészségesen.

Persze ha a pénzt nem nézed,akkor kokuszmatrac!

2008. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk szivacsunk van, régen se halt bele senki abba hogy szivacson aludt nem kókuszmatracon.
2008. szept. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%
Kókuszmatrac!!!!!!
2008. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
40%
egyértelmű hogy kókuszmatrac!!
2008. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
25%
Kókuszmatrac!
2008. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Én külföldön élek, épp a héten vettük meg a kiságyat. Szivacsot vettünk, mert hiába kérdezősködtem a kókuszmatracról, nem tudtak nekem adni a babaágyhoz. Különösebben nem foglalkoztam a témával, nem érzem a kókuszmatrac hiányát és abból indulok ki, hogy ha olyan rettentően nagyszerű lenne, akkor már itt is azt nyomatnák, nem a szivacsot, mert egyébként eddig minden egyéb baba és kismama holmiból jóval nagyobb választékot találtam, mint Magyarországon.
2008. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

A kókuszmatrac keményebb, illetve a pisi egyszerűen átfolyik rajta, nem szívja meg magát vele. Viszont az ára is borsosabb.


Szivacs. Mi is azon aludtunk, nincs semmi bajunk, és ma már lehet kapni nagyon jó minűségű szivacsmatracokat is. Erre viszont mindenképp kell egy olyan kis réteg, ami a pisit nem engedi beszívni, ha átázna a pelus.

És ez olcsóbb is.


Mindenképp mindenkinél szerintem az ár dönt ezen a téren.

2008. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%
A kókuszmatrac egészségesebb.Ha a véleményemre vagy kíváncsi mi szivacsot vetünk az első babánknál és ez marad a másodiknális és nem bántuk meg jó,hogy jobb a kókusz,de az ára is elég jó.A szivacs 2000-ft a Kókusz 100000-ft és ha a te babádis inkább majd köztetekfog aludni akkor az csak egy kidobott pénz.Nekünk az első 2 hónapot töltötte kiságyba utána köztünk aludt.
2008. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
Szia! A kókusz elvileg jobb, de tényleg drágább. Igaz mi használtan vettük a kiságyat, ami kókuszmatraccal együtt került 15000 Ft-ba. Mi babaexpon vettük, újszerű állapotban van, de teszveszen is lehet venni.
2008. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%

mi 7.000 ft.-ért vettünk egy nagykereskedésben kókuszmatracot. szerintem az a jó benne egyrészt már írtak, hogy átfolyik rajta a pisi, na meg nem tud megfulladni benne mert levegőzik, átereszti a levegőt!

szerintem kókuszmatrac. az a 7.000 ft nem sok....

2008. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!