Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az ha vki azt írja...

Miért van az ha vki azt írja hogy a kókuszmatrac a jobb azt lepontozzák ugyanakkor a másik aki szintén azt írja az meg 100%os?

Figyelt kérdés
néha ugy tűnik vki szórakozásnak szánja a lepontozást.pedig itt csak véleményt mondunk.
2008. szept. 27. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Már volt néhány ilyen kérdés.... De a válasz szerintem egyszerű: az emberek így, anonim módon élik ki a gonosz hajlamaikat.
2008. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazad lehet
2008. szept. 27. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem van itt pár emberke az oldalon, aki csak úgy össze - vissza pontoz. Nekem már itt is, más témában is volt olyan, hogy írtam egy választ, az le lett pontozva, aki utánam írt, az ugyan azt írta, ő meg nem lett lepontozva.
2008. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha valaki beírja ugyanazt egy kérdésre, amit előtte már beírtak, az nem hasznos.

Tény, hogy ez a kérdés egy olyan kérdés, amiben bárki elmondhatná a véleményét, de ha nem indokolja mással, mint az előtte levők, akkor tényleg nem sok értelme van a válaszának.

2008. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Na ez nem volt hasznos, amit a 3. írt. Megerősítésnek nagyon is jó, ha ugyanazt leírják.
2008. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Én egyáltalán azt sem értem, hogy mit kell csücsülni ezen a pontozós témán. Úgysem ér semmit, nem változtat sokon, hogy hol vagy azon a nyamvadt toplistán, nem mentessz vele népeket, nem adsz kaját az éhezőknek, egyszerűen be vagy írva egy táblázatba. Valakinek nagyon jól esik nyomogatni azt a kis gombot, hát legyen, olcsó játék hülye gyerekeknek.
2008. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!