Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet kezdeni a lakásban...

Mit lehet kezdeni a lakásban egy másfél év körüli gyerkőccel? Csak a tv és a számítógép marad?

Figyelt kérdés
Magam is alig hiszem el hogy ide jutottunk, de ez a büdös nagy helyzet. Egyszerűen semmi nem köti le, a játékai mintha nem is léteznének, a könyvekkel 2 perc alatt végez, öt-tíz percig esetleg egy-egy háztartási eszköz leköti, de amúgy semmi. Mondókázás, ének abszolút nem érdekli. Unatkozik, céltalanul rohangál, utána jön a vegyél-fel-tegyél-le, majd a nyűgösködés, hiszti. Muszáj legalább megfőznöm estére, vagy az ő kajcsiját megcsinálni, na akkor jön a tv és a számítógép amivel elvan egy fél órát. Ti hogy csináljátok????
2010. ápr. 12. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szuperdada

[link]

2010. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

PONT mintha az én fiamat írtad volna le!!! Az enyémnél is hiába próbálkozok csecsemő kora óta, nem érdekli se a mese, se a vers, ének, nálunk nincs ilyen amit valaki irt hogy issza a szavait a gyerek:)))

Az enyém egy szót se beszélt ennyi idősen (most se sokat 24 hós) így nálunk nem megy a tévé egyáltalán és a számítógép se érdekli.

Csak a kinti lefárasztás működik. Mi vettünk bentre kicsi műanyag csúszdát és hintát, ezeket imádja és nekem is sokat van az ablakban kukkolni a kinti eseményeket:)

Nálunk ez is kb. 5 percig tart hogy hozd ide a macit, stb. stb. Van beltéri kismotorja és n darab labdája .

Én az ilyen napokat csak nagy energiákkal és plusz előbányászott türelemmel bírom, és várom a jóidőt de nagyon!! Vagy legalább mikor nem esik:)

És a te babád sincs elmaradva a korától, csak MÁS típusú gyerek!!

Én eddig azt hittem én csinálok vmit rosszul, de már most látom h a kislányom aki csak 4 hós, már MOST ezerszer jobban érdeklődik a mondókázás, éneklés, zene iránt mint a fiam ilyen idősen. Pedig eskü nem lett jobb hangom:))

2010. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a válaszokat! Kedves utolsó kicsit megnyugtattál hogy van még ilyen gyerkőc a nap alatt, mint az enyém. Gratulálok a pici lányodhoz, minden elismerésem hogy belevágtál a tesó projektbe. Én nem merek, úgy érzem ehhez az egy manóhoz is kevés vagyok, legalábbis egyelőre...

Még egyszer köszi mindenkinek :)

2010. ápr. 13. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!