Császármetszés után milyen hordozókendőt válasszak?
Köszönöm a válaszokat! Főleg 10-esnek a részletes választ.
Egy kérdésem felmerült még:
Nem nagyon vagyok otthon a kötésfajtákban.
Mik a legáltalánosabb és legpraktikusabb kötések?
Főleg otthon hordoznék napközben hosszabb ideig, vagy utcán közlekedésre használnám a kendőt, amikor nem tudunk babakocsival menni. (pl. tömegközlekedés)
Egyszerűbbel érdemes kezdeni, nem árt, ha egy hordozási tanácsadó segít! Nem mindenkinek megy magától, mi is szakember segítségét kértük. Aztán lehet variálni, ha az egyszerűbb már megy. Elöl hordozásnál például általában a belül zsebest szokták ajánlani, háton pedig a batyut (ehhez rövidebb kendő az ideális). Na, a batyu nekünk nem jött be, a háti dupló annál inkább (számunkra kényelmesebb).
Facebookon van egy "babahordozás - kérdések és válaszok" csoport, ott is érdemes nézelődni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!