Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek sikerült sírás nélkül...

Akinek sikerült sírás nélkül megtanítani magától elaludni a babáját, kérem, írja le, hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
És hány hónapos volt akkor a baba?
2010. ápr. 7. 14:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Nekem a nagyobbik lányom lassan 2,5 éves és ő is csak alváshoz használta/használja... Talán majd nyár körül gondoltam,hogy elkezdjük a leszokást. :) Mostanára már van olyan okos,hogy megértse nem fog kelleni a cumi neki és talán hajlandó lesz becserélni valami játékra... :)

2010. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 6,5 hónapos.

Este, amikor fürdés után eltelik egy kis idő (ma pl.háromnegyed óra), és látom rajta, hogy fárad, a köv. van:a világítást minimálisra veszem, együtt megyünk a nagyágyra.Viszek oda pár apró puha játékot.A babám a paplanokon nekiáll magát szórakoztatni a plüssökkel, én pedig olykor megsimizem a hátát (nem beszélek hozzá, csak ha nagyon muszáj).20 perc is elég hozzá, hogy teljesen elfáradjon.Akkor lefekszik, de még nem csukja be a szemét.Na, akkor felveszem, és beleteszem az ágyába.Ott aztán már alszik is.

2010. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Napközben: halk zene, vagy mese a magnóból, cumi, bucisimi, bucipuszi, hátsimi, egy-két jó szó

Este: éjjeli kis fény, cumi, bucisimi, bucipuszi, csend

Az első pillanattól egyedül alszik kiságyban, nem kell altatni!

2010. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!