Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny, Brio, Stokke vagy...

Quinny, Brio, Stokke vagy Bugaboo babakocsit válasszunk?

Figyelt kérdés
Szívesen adnék ki több pénzt a babakocsira, amennyiben az nemcsak holmi "sznob-allűr" miatt kerül többe, hanem azért, mert tényleg olyan jó. Kérlek, írjátok meg a babakocsikról a véleményeteket! Köszönöm, 30 h KM
2010. ápr. 7. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Dorel van =Quinny,csak nem Magyarországra készül. Mi sokat olvastunk,hogy melyik "mit tud" és az árba milyen felszereltség tartozik,továbbá mikkel bővíthető. Nekünk fontos szempont volt a súly,mivel 3.em-ről fogom lecipelni,ha apa nincs itthon. Továbbá feketét szerettünk volna,könnyen irányíthatót,és felfújható kerekűt. (a műanyag kerék "kopog"ami elég zavaró tud lenni,tesómék babájának olyan volt) A méretet is néztük,ez pár cm-re szélesebb és hosszabb is a többi általunk nézettnél,ami fontos,mert nem szeretném,hogy szűkös legyen a babának. Megint csak családi tapasztalat,hogy bizonyos babakocsiknak olyan pici a hordozója(a mózesről nem is beszélve),hogy a még ülni nem tudó babát muszáj volt a sport részbe tenni,mert nem fért már bele! :( (Titti a márka) Szóval ha van elképzelésed(és mint látom vannak ötletek) ,szerintem érdemes egy összehasonlítást végezni,hogy melyik mivel tud többet,és megnézni,hogy ebből nektek mi a fontos,hogy meglegyen. Bár tanácsot nem adtam,azért remélem segítettem picit! Üdv.,és boldog babavárást
2010. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
klassz kocsik, csak ami nekem nagyon nem jön be, h nagyrészükön nincs alul tároló, ami azért fontos szerintem. legalábbis én el sem tudom képzelni, h anélkül h mennék pl. vásárolni...
2010. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen valószínű, hogy nyakunkba vesszük a várost..és a kocsikat. Azt a quinny kocsit Bécsben lehet kapni szted?
2010. ápr. 8. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom arra gondolsz-e amit írtam. Első vagyok. Ez Safety 1 st ,márkájú,ezt ugyanaz a cég gyártja,mint itthonra a Quinny-t,csak hozzánk azt nem hozták be. Nekem Németországban él egy barátnőm és általa jutottunk hozzá. De szerintem simán lehet Bécsben is. Egyébként így néz ki,és itt a leírása is: [link] Tetszik egyáltalán? :)
2010. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] Még annyit,hogy ha ezt az oldalt lefordítod,tuti segít a döntésben :) (és mint láttam most akciós is,hidd el,megéri -ha tetszik- ,nekünk 120ból kijött mózessel, sportrésszel, hordozóval ,lábzsákkal ,esővédővel ,bevásárlórésszel ami egyébként a felszereltség része 3in1 -nél ) Azért majd írd meg,hogy döntöttél és ha nem is ezt választod,figyelj a jótanácsokra :)
2010. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok. amit az 1. válaszoló belinkelt, az 1 teljesen kalssz kocsi, és 250 euroért nevetségesen olcsó, szóval szerintem hajrá!

könnyű szülést és boldog babázást!

2010. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megnézem az oldalt, köszönöm a segítséget! :)
2010. ápr. 13. 05:37
 8/8 anonim válasza:
63%

Röviden IGEN! Annyival jobb!


Hosszabban: sajnálom, hogy csak most írok, a kérdező már rég megvette a babakocsit, de talán másnak segíthet a döntésben. Babakocsi és babakocsi között ugyanannyi különbség van, mint autó és autó között. A Quinny Buzz és a Brio Sing majdnem 75 cm széles. Gyakorlatilag nem férsz el a boltban a sorok között, illetve ha a kétszárnyú ajtón kell keresztülmenned a házban, minden alkalommal ki kell nyitnod a másik szárnyat is. A Bugaboo 56cm széles. A Quinny és a Brio kb. 13 kg, a Bugaboo Cameleon 9,5 kg.

A Brio autósülése egy vicc a Maxi Cosi-hoz képest (Quinny és Bugaboo). A Bugaboo-t nagyságrenddel könnyebb tolni, mint a többit. Ami a Brio előnye a hatalmas kosár. De mindig nyitott, így könnyedén bele tud olyan is nyúlni, akinek nem kellene. A Safety 1st babakocsi, pedig egy teljesen más történet. Olyan, mint amikor egy Daewoo Matizt akarsz hasonlítani egy nagy Mercihez. 4 kereke van mindkettőnek, elmegy A-ból B-be. Ennyi a közös. A Bugaboo -t élőben meg lehet nézni az Ipar utcában a Bababoo-nál. [link]


Választás előtt mindig járd körül a témát, nézd meg élőben is, mert a különbségek sokkal nagyobbak, mint hiszed!


Tehát IGEN, a Bugaboo ANNYIVAL JOBB! kezelhetőség, komfort, tolhatóság, irányíthatóság, stb... De sajnos drágább is.

2011. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!