Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babakocsit válasszunk?

Milyen babakocsit válasszunk?

Figyelt kérdés
Még csak a 15. hétben járok, de már foglalkoztat a kérdés: Milyen babakocsit válasszunk majd a kis Csöppségnek!? Látom, hogy volt már hasonló kérdés, mégis kérlek Titeket, segítsetek, kinek melyik a kedvence, melyik miért praktikus? Ja, és nem utolsósorban nem gond, ha 5 számjegyű az ára! :)
2010. jan. 21. 13:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amit még kihagytam: Legyen strapabíró, de minél könnyebb! :)
2010. jan. 21. 13:46
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

kérdések:

mire szeretnéd használni?

autótok is van?

milyen terepen fogod tolni?

hanyadik emeleten laktok?

... rengeteg féle van, pont azért, hogy mindenki igényét kielégítsék. szóval gondold át, hogy mire van szükséged, aztán biztosan mutatunk párat. :)

2010. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Autó van, lakás I. emelet és városi útviszonyokra kell felkészülnöm, tehát terepen viszonylag kevesebbet! De azért kirándulni is szoktunk... :)
2010. jan. 21. 14:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én hosszú listával mentem be a boltba, mert előre feljegyeztem, hogy mik azok a fontos szempontok a babakocsinál, amik legyenek meg rajta.

Legegyszerűbb, ha bemész egy üzletbe, elmondod az elvárásaidat, az eladó segíteni fog!

Könnyű legyen, már a kör szűkülni fog...stb

2010. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 hets vagyok,de engem is nagyon foglalkoztat ez a téma!Én most a Vulkano 8 funkciós babakocsit néztem ki!Szerintem nagyon jó!A vaterán néztem és az ára is elfogadható 57.000-
2010. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 babakocsim van mégsem találtam meg még az igazit!De leírom a tapasztalatomat.

1. Bergon 3in1 babakocsi: + nagy kerekek, nagy bevásárlóalj, nagyon felszerelt sportkocsivá alakítható.Téli nyári funkció.

- a sok funkciója miatt nehezen kezelhető.

2. 3 kerekű babakocsi:Nagyon jó irányítható, könnyű szerkezetű, nagy alja van, sőt még a háttámla alatt is van tartó rész.

Sportkocsi: buszon villamoson boltba a legegyszerűbb vele menni vagy éppen autóba tárolni.Viszont a kicsi kerekei miatt borzasztó!!!

Graco babakocsi: Én nem szeretem a bolyongó kerekeit, nehezen irányítható, de pozitív hogy bele tudom pattintani a hordozót!

Tehát ha újra vehetném, akkor ezt venném: 3 nagy kerekű és a tetejét lehet cserélni: hordozóra, mózesre és sportülésre.Legyen hozzá esővédő, napernyő és lábzsák!És nagy kerekek!Szerintem ezek a legfontosabbak.

2010. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy van

(sosem érettem miért vesz valaki 2 vagy többet)

Hordozó, lábzsák, nagy kosár!, bolygósítható kerék:

[link]

(az enyém barna-zöld színű)

Egy éve szintén 50000 forintba került, vettem még hozzá ugyanolyan pelenkázóstáskát.


Mi is sokat kirándulunk, de soha nem babakocsival (erdőben érdekes lenne)

Van kengurunk és most akarunk hátihordozót venni.

2010. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. jan. 22. 13:48
 9/14 A kérdező kommentje:
Megnézegettem amiket ajánlottatok... Tudjátok esetleg, hogy ezt a Vulcano-t lehet-e üzletben is kapni? Színváltozatok is érdekelnének. Köszi!
2010. jan. 22. 13:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszenek a Baby Merc Agat Lux és Olymp babakocsik... Tudtok ezekről nyilatkozni? Köszi!
2010. jan. 25. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!