Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája milyen "enni való"...

Más babája milyen "enni való" dolgokat csinál?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam a héten már másodjára veszett össze a baldahinon lévő tigrissel.Tök cuki ahogy magyaráz, magyaráz neki és egyszer csak elkezd görbülni a szája majd sír de még azért is mondja a magáét.Tudom még picike (3 hónapos), és lesznek még cifrábbak is.Csak olyan jó volt elmondani.És jó lenne olvasni a Ti babáitokról is.Persze csak ha nem veszik néhányan személyeskedésnek.
2010. ápr. 5. 23:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak így engedte kiírni a kérdést!
2010. ápr. 5. 23:21
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 3 hónaposan ugyanígy veszett össze a fejvédős macival. Mindíg a jobb oldalihoz húzódott alvás közben, aztán nagy dühösen összeveszett vele. Aznap éjjel a bal oldali macinál aludt. Reggel felébredt, akkor már semmi gondja nem volt, ránevetett jobb oldali medvére és már ki is voltak békülve:)

Mostanában pedig hason fekve panaszkodik, ha például a játéka nincs hozzá közel, akkor elég morcos szokott lenni és hangosan panaszkodik csak úgy bele a nagyvilágba.

6hónapos baba anyukája

2010. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nikcsi ***** válasza:
100%

Sok ilyenunk van, de ami a legedesebb volt: mikor hazahoztuk 17 honapos fiam kistesojat a korhazbol es sirt, odament hozza es elkezdte nyomogatni az ujjaval hogy kikapcsolja. :) Nem is tetszett neki hogy nem sikerult. :)

Most mar (6 het telt el) ha sir a pici, hozza cumijat es probalja a szajaba tenni, meg simogatja a buksijat a maga kis ugyetlen modjan.

Ha ehes akkor kihuzza a fiokjat a konyhaban (ott tarolom a cumisuvegjeit, ragnivaloit) es hoz egy csomag ragcsat, ha nem adok neki (pl. 15 perc mulva vacsi), akkor visszatrappol es hozza a tanyerjat, ha akkor se kapcsol ertetlen anyja akkor mar mergesen, sirva hozza a cumisuvegjet. :)

2010. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek hogy írtatok.Jó volt olvasni.Már várom milyen kis bolondozásokkal fog még meglepni.:).

Kikapcsoló gomb, Hát ez oltári.

Na és a másik macihoz pártolás.:)))))))))))))

2010. ápr. 5. 23:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap is történt egy jó sztori. Az állatkertben voltunk, a fiam már szunyókált volna, amikor odaszaladt egy kislány, hogy megnézze. Anyukája mondta neki, hogy kislányom hagyd a babát, mert csucsulni szeretne. Erre a kislány kivette a szájából a cumit, és nyújtogatta a babám felé, hogy cumi csucsulni?? Erre én mondtam, hogy köszönjük nem kérjük, mert a baba nem szereti a cumit, így bánatosan zsebre dugta a cumiját a leányzó.

Nem volt irigy, az már biztos.:)

első válaszoló

2010. ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aranyos kis történetek! :) a mi lányunk is összeszokott veszni a kis plüss figuráival. valamelyik nap is, amikor a nappaliban feküdt az ágyon nagyon "magyarázott" nekik (egy répa és egy alma, mindkettö zöld :) - ajándékba kapta), de azok persze nem válaszoltak vissza, majd a lányunk mérgesen kezdett gügyögni és le is pofozta öket. apával jót nevettünk, olyan kis cuki volt. :)
2010. ápr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

9 honapos kisfiam nagyon szereti a csajokat(ha szep ha csunya:)

A kedvencei a penztaros csajok.

Amikor oda megyunk fizetni(addig cumizik mert nagyon fogzik)

kikopi a cumit a szajabol es elkezd teli szajjal vigyorogni.Gondolhatjatok,2 fog lent,melyik penztaros az aki nem mosolyog vissza.:)

Persze mindig kap is valami aprosagot toluk ilyenkor(ingyen) aztan meg nehany vigyor es mint akik jol vegeztuk dolgunkat mehetunk haza.

Egyik nap uj penztaros csaj jott.Fiam vigyorog-vigyorog a casj is vissza de nem kapott tole semmi ajandekot.Indulunk el,elkezd nagyon hangosan sirni a gyerek.Vissza megyunk,mondom a csajnak:itt van a penz csak adjon a gyereknek valami aprosagot mert az elozo csajok elkenyeztettek.

Akkor a csaj adott neki valamit es a kisfiam ismet vigyorgott:)

9 honapos kisfiu anyukaja

2010. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

* csaj,bocsi

elozo voltam

2010. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
az én egyéves kisfiam imádja a légycsapókat, a földön kocogtatja és hadonászik vele, múltkor a kertbe átjött a szomszéd macskája és , a gyerek csóri macska fejét is megkocogtatta, de a kis hülye szörcsomó meg hagyta magát.
2010. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az én kislányom 10 hónapos, kb. két hete jött rá, hogy a kutya vau-vau, szomszédunkban golden retriever lakik, esti szopizásnál egész az ablakunkhoz közel ugatott, erre a kislányom hirtelen kiköpte a cicit, rámnézett és nagy komolyan mondta: vau-vau :))
2010. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!