Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kulonlegesebb dolgokat...

Milyen kulonlegesebb dolgokat csinal egy ev koruli babatok amire buszkek vagytok?

Figyelt kérdés
Az en kislanyom mar kb. ket honapja bilibe kakal pl...
2010. aug. 17. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:OOO az enyém meg már azt mondja, anya, anya
2010. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

"Töröld meg a szád!" kérésre valamit keres és megtörli vele a kis száját. Első szava: "egy".

Biztos nem különleges ez amúgy, csak nekünk. :)

2010. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem bármit is csinál az különleges! Gondolom minden baba hasonlóan fejlődik ilyenkor, de nekem mégis az a legkülönlegesebb, ahogy ő csinálja!

Egyébként ha bilire rakom, akkor nekem is belekakál és pisil! Puszit küld, megsimogatja az arcom!

2010. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sztem is mindenkinek az a különleges, amit az ő gyereke csinál, ez így normális. Leírom, hogy nekünk mi a "különleges": ha megkérdezem hol van a pocija, megmutatja; ad puszit (bekapja az orrunkat); ha kéjük hogy csettegjen, csetteg a kis nyelvével; ha azt mondom "ááá", berakja a kanalat (vagy ami a kezében van) a számba. Meg van még egy csomó minden - mint mindenkinek. Amúgy 11 hónapos volt 8-án, 1 hónapja indult el, most már nagyon szépen megy önállóan! Kislány.
2010. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, utsó vagyok és gratula a bilihez! Én nem is tudom hogy álljak neki. És bocs az offért, de szívesen fogadnék pár tippet! :-)
2010. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 10 hós. Bizonyára nem különlegesek a dolgok, amiket produkál, de én nagyon nagy büszkeséggel és boldogsággal figyelem, tanítgatom. Integet, és hozzá "pápá"-zik. Ha megkérdem, hogy ki kakált be, kis öklével veri a mellkasát, hogy Ő (függetlenül attól, hogy éppen van kaki vagy sincs, mert ezt természetesen még nem jelzi). Ha megkérdem, hogy milyen nagyra fog nőni, emeli a kis kezeit a feje felé. A kerekecske- dombocskát mutatja a kis ujjával a tenyerébe. Megmutatja, hol a orra (ez nem mindig jön össze :D). A csip-csip-csóka "hesshess" részére vigyorogva lengeti a kis kezecskéit)) MEgmutatja, hogy mossa a pociját - simogatja a kis hasát)) Olyan kis tündér, amikor produkálja magát :))
2010. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megfigyeltem hogy reggel mindig kb.ugyanabban az idoben kakalt(a reggeli tejcsi utan,)haty megprobaltam es konnyen ment,tehat nem eroltettem .
2010. aug. 18. 16:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Tud fújni és csinálja, ha kérdem, hogy hogyan fúj a szél. Bohóckodik (szájába vesz valamit és felnéz az égre és úgy járkál). Mondom neki, hogy szeretgesd meg anyát - jön és átölel, puszit ad. Tud integetni és a minap szájon puszilta a szomszéd kislányt - na köpni nyelni nem tudtam sem én, sem az "anyósom" :)
2010. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
nincs 11 hónapos. A hinta palintát végig dúdolja, de az elején a hinta szót érthetően énekli. Szókincse: vau-vau, pá-pá, baba, labda, hamma, hinta. Valami hihetetlenül édesen jön és bújva hízeleg, pedig senkitől sem látott ilyet. Tapsol, int pá-pát, bólogat nemet és igent. Az autókat tolja, miközben négykézláb megy, közben folyamatosan berreg. Ja simán felmászik a lépcsősorra. Bizonyára másnak ezek nem különlegesek, nekünk a kislányunk után azok. Attól, hogy oda rakod a bilire és véletlenül pont akkor kakil vagy pisil bele, még nem szobatiszta, ez nem tudatos dolog. Majd amikor ő szól, hogy oda kell menni, akkor lesz az igazi. Szerintem ilyen kicsi korban felesleges komolyan venni a bilizést, lehet ráültetni, mesekönyvet nézegetni rajta, játszani közben, hogy megkedveltessük vele, de a neheze majd csak akkor jön, amikor meg kell értetni vele, hogy mire való. Szerintem ez leghamarabb 2 éves korára érhető el.
2010. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon édes dolgokat írtatok:)A mi Bembénk-első gügyögései közt mondta,rajta is maradt,merthogy Bendegúz-ebéd közben a karomra hajtotta a fejét,megsimogatta,majd megpuszilta..megzabáltam érte:) Napi szokásai vannak,amik aztán vagy megmaradnak másnapra és későbbre,vagy csak aznap produkálja.Éjszaka kikerül közénk.Reggel,amikor mászott le a földre,látta az apja,hogy az egyik zoknija az ágyon maradt."Bembe!Hol van a zoknid?" Ekkor lenézett,lecibálta a lábáról azt az egy maradékot,s felmutatta:) Az utánzások nagymestere-mint minden hasonszőrű-de olykor kis esetlen,ám imádnivaló ahogy elfúj valamit,vagy keres,pakol.Valamelyik nap a földön ülve pucéran pisilt.Ez tetszett neki.Másnap pont ott ücsörögve elmutogatta,ahogy beletapicskolt a tenyerével-gondolom akkor pisilhetett a pelusba.
2010. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!