Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl hamar csinál egyes dolgoka...

Túl hamar csinál egyes dolgokat,4 hós és kúszni akar, az is baj?

Figyelt kérdés

Második gyerek a kislányom,3 hós kora óta forog mindkét irányba és folyton ülni akar, plusz napok óta kúszik előre a habtapin.

Ez olyan furcsa nekem, mert az első gyerekem 5 hós volt mire átforult egyáltalán,kúszni csak 7 hósan kezdett és mászni pedig 9 hósan.

Nem kóros ez? Vagy az nem baj ha előbb csinálja,csak az ha később?


2010. febr. 25. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

dehogy baj.

az enyém is 3 hónaposan fordult meg.

6 hónaposan meg már mászott, előtte 4,5 hónaposan kúszott.

2010. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj, meg nem is tudsz vele mit csinálni, nem tudod lekötözni. Ő tudja mi a jó neki.
2010. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Valahol olvastam még mikor a fiam volt pici valami ilyesmit hogy ha túl korán feláll az se jó. De már nem emlékszem egyáltalán hogy HOL is olvastam és pontosan MIT is:)

Mert akkor épp hogy később csináltunk mindent mint az átlag.

Mondjuk hát ez az,hogy nem tudok mit csinálni vele úgyse.

A pihenőszékbe meg a hordozóba is pont ezért nem teszem mert erőlködik benne ülésbe felfelé, és rossz nézni..

2010. febr. 25. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!