Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sűrűn sterilizáltok és...

Milyen sűrűn sterilizáltok és miket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Cumisüvegeket, kanalakat egyszeri használat után (természetesen amiből a teát issza, azt a nap végén, ha kiürült), cumit kb. egy héten egyszer (amúgy sem sokat használja, csak elalváshoz pár percig), a játékait viszont csak letörölgetni szoktam, sterilizálni nem. B.
2010. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1 éves korig mindent ami a szájába került és sterilizálható volt. Ami nem azt forráztam.

Mindig megvártam míg tele lesz a sterilizáló. Pl. napi 2x

2010. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Soha nem sterilizáltam semmit,csak használat után azonnal forró vízzel elmostam.A sterilizálás többet árt,mint használ a babáknak.Semmilyen védettséget nem szereznek így.
2010. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én csak a cumisüvegeket és avent via poharat, a kanalat már nem csak elmosom külön szivaccsal. A c.üvegeket minden használat után. 6 hónapos a lányom.
2010. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Off: Azért a védettséghez hozzáfűzném, hogy rohadtul nem mindegy, hogy szájpenészes lesz-e a babám vagy sem... emiatt kell legfőképp sterilizálni, ha esetleg ezzel nem lenne valaki tisztában! Ezzel ártani nem lehet, ilyen hülyeséget ne mondjunk már! B.
2010. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amit a szájába vesz, minden használat után.Játékokat már pár naponta.Mi kaptunk a kórházból ajándékba szájpenészt, hónapokig turkáltam a szájában szegénykének.Én inkább sterilizálok.
2010. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia


Amikor megszületett a kislányom, vettünk neki sterilizálot, de hibás volt, aztán nem volt raktáron másik, visszaadták a pénzt, és után vhogy elmaradt a másik megvétele. De sztem csak felesleges pénzkidobás. Egy müanyag doboz amibe vizet raksz, aztán meg be a mikroba. Én mindent elmosok és utána berakom a mikroba kb másfél percre. Sztem is többet árt mint használ a tul sok sterilizálás. Mert a szakkonyvek azt irják hogy fél éves koráig mindent kell, és utána... utána meg minden második nap beteg lesz a gyerek, mert nem szokott hozzá a "koszos dolgokhoz". A lányom 10 hónapos, egyszer volt megfázva, van két kutyusom is. De semmi baja...

2010. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem sterilizáltam soha semmit, a cumisüveget sem. Van külön szivacs, amivel csak az ő cuccait mosom, de annyi. Maximum az úl cumikat szoktam kifőzni. Nekem a védőnő mondta, hogy a gyerekkel kapcsolatban egy dolgot felejtsek el, a sterilizálást. És egészséges a gyermekem, sosem volt szájpenésze. Lehet, hogy ez alkat kérdése is, nem tudom, de én feleslegesnek tartom.
2010. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én hidegsterilizáló folyadékot használok. Minden etetés után elmosom a cumisüveget cuclistul és belerakom következő használatig. Így teszek a teás üveggel is. Etetőkanállal. A cumiját minden nap végén fertőtlenítem, addig adom neki a másikat. 6 hós koráig fogok fertőtleníteni utána csak elmosom. A játékait nem szoktam, csak elmosom.
2010. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam 11hónapos.Egyszer volt beteg,abból is három nap alatt felgyógyult.

Én mai napig sterilizálok egy nap többször is a cumijait cumisüvegeit,kanalait,kupakokat.Legalább ez legyen tiszta,így is eszik elég koszt.Kb 1hónapja a babakocsi kerekét kóstolta meg,meg a nagyapja cipőfűzőjét húztam ki a szájából.Rengeteg kosz bejut a szervezetébe,ha tehetem akkor legalább abból amiből eszik az steril legyen.

2010. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!