Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szőnyegre ha rakok habtapit,...

Szőnyegre ha rakok habtapit, arra lerakhatom a babámat, vagy terítsék rá valamit? 7 hós.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
rárakhatod,nem kell semmi :)
2010. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan rakd rá, szerintem is! :-)
2010. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És nem tudjátok véletlenül hol lehet venni? Hol láttatok mostanáan?
2010. ápr. 5. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a habtapi a parkettán van. Szerintem nem kell rátenned, de Te tudod. Amúgy én az Auchanba szoktam venni, néha van akcióban, 10 db 999 ft, amúgy 1299 ft szokott lenni.


*Sz*

2010. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha szerinted k@csög dumák folynak itt,akkor mit érdekel téged hogy mi az a habtapi??!!
2010. ápr. 5. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem raktam a habtapira semmit, csak arra kell figyelni, hogy ne az a fajta legyen, amiből kis darabokat ki tud szedni (pl. állatos). Nekünk a számos van. A Cora-ban is lehet kapni, de szerintem szinte minden játékboltban van.
2010. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eleinte én sem tettem rá semmit, de folyton meg akarta enni a szélét.Ezért leterítettem lepedővel, amit aláhajtottam.

Én is az Auchanban vettem.1000 Ft volt a 10 darabos.

Offolok:

A moderátorok miért nem zárják ki azt, aki itt szórakozik gyerek létére, és idiótaságokat irogat?

2010. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk állatos van és tényleg jobb a számos, mert pl. a ló szeme nagyon kicsi, azt simán le tudná nyelni. Én a hátulját leragasztottam, de ha tudsz tényleg inkább számosat vegyél.


*Sz*

2010. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nekünk számos van, nem tettem rá semmit.

Az állatossal vigyázni kell a pici darabokkal, arra lehet terítenék egy lepedőt, ahogy az egyik kedves válaszoló írta, megelőzni, h lenyelje a pici darabokat.

Kellemes babázást!

2010. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat,válaszokat!
2010. ápr. 6. 06:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!